Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Radiofest míří do Budějc. Vystoupí No Name, Mandrage nebo Lenny

 
středa, 23. srpna 2017, 16:25

Prázdniny letos již tradičně uzavře v neděli 3. září rodinný festival Hitrádia Faktor Radiofest České Budějovice. Hudební symbol babího léta přiláká na českobudějovické výstaviště největší hvězdy české hudební scény v čele s kapelou No Name a Mandrage.

Festival jako vždy nabídne doprovodný program pro malé i velké, podávat se bude i speciální festivalové menu, především ale budou znít skvělé hity. Hitrádio Faktor na svůj Radiofest totiž pravidelně zve nejoblíbenější kapely a interprety svých posluchačů. Hosté se tak mohou těšit na úspěšné hvězdy české hudební scény, jakými jsou No Name, Mandrage, Slza, Lenny, Jelen nebo Janek Ledecký. Akci bude moderovat nová ranní dvojka rádia Milan Džuba a Nikola Šedinová. O pohodlí a zábavu návštěvníků se bude starat vyhlášený rádiový promotým a nebude chybět ani lanový park a další dětské atrakce.

Během posledních let se Radiofesty v jižních Čechách staly jednou z hlavních společenských událostí roku. O předchozí ročníky byl enormní zájem a lístky rychle mizí i tentokrát. Veškeré podrobnosti o programu a online nákup vstupenek najdete na stránkách festivalu nebo ve vysílání Hitrádia Faktor.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ
 


 

Kam dál?

HUDEBNÍ VÝROČÍ: Před třiceti lety nás Guns N' Roses vítali v džungli

úterý, 22. srpna 2017, 15:48

Bylo to tak trošku zjevení… V době, kdy se do rockové muziky dostala obří dávka cukru a mnozí muzikanti připomínali pouliční...

Na slavnostech Emy Destinnové zahraje pražský orchestr FOK i...

úterý, 22. srpna 2017, 15:08

Deset koncertů přinesou Hudební slavnosti Emy Destinnové, které začnou 28. srpna ve Zlaté Koruně na Českokrumlovsku. Většina...

KULTURNÍ TIPY: Těšte se na místní kapely The Fellows, Extraditables,...

úterý, 22. srpna 2017, 10:40

Hudební nálož od oblíbených budějckých kapel vás čeká před K2, na náměstí i u Slavie. Doplňte si kulturní program také návštěvou...

Budějce si připomenou svého zakladatele. Do města se vrací stylová...

pondělí, 21. srpna 2017, 19:20

Toužili jste někdy stát se rytířem nebo potkat prince na bílém koni? Na začátku září se budou v Českých Budějovicích plnit dětské...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.