Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Nejstarší hudební klub v Českých Budějovicích oslaví dvacet let své existence

 
pondělí, 24. července 2017, 17:36

Kapela Skyline odstartuje ve středu 26. července oslavy dvacetin nejstaršího českobudějovického klubu K2. Oslavy zpestří i taneční vystoupení Budside a Beatz.cz djs. Pestrý program začíná v 19:00 hodin.

Vše na Sokolském ostrově začalo v roce 1997, kdy českobudějovický klub začal nosit název K2. Před tím to byl podnik Torpédo nebo Vrtule, což pamětníci jistě rádi potvrdí. Klub za zmiňovaných dvacet let prošel určitým hudebním vývojem, který se ale vytváří dodnes.  K2 byla ovšem vždy jiná, měla své příznivce i odpůrce. Co se ale nikterak nezměnilo, je široký záběr klubu. Káčko se pořád zaměřuje na rozmanité a hodně široké spektrum hudební umělecké tvorby, a to jak v řadách djs, tak kapel. V hudební škále lze najít například čistý underground, ale i větší a známější umělce či interprety.

Bohatý program oslav před klubem K2 ve středu 26. července začne v 19:00 hodin. Vystoupí zde kapela Skyline, která je známá především pro svou energickou show. A tak pokud počasí nebude úplně letní, rozhodně poblikum nenechá mrznout. Celé oslavy doplní taneční vystoupení Budside. O hudební afterparty a celkový podkres akce se postarají Beatz.cz djs v čele s Hanzalem.

Celý program bude v rámci projektu Středy před K2 a oslav výročí klubu zdarma. Ale návštěvníci mohou dobrovolným vstupným podpořit Centrum Bazalka. Proto budou při akci publikem procházet hostesky ve žlutých tričkách se zapečetěnou kasičkou.

Napsal(a) Yvetta Chmelová s využitím TZ | Foto k2cb.cz
 


 

Kam dál?

VIDEO: V Budějcích a Písku se otevřela kukuřičná bludiště. Nabízí...

pondělí, 24. července 2017, 16:15

Unikátní bludiště v kukuřici pro děti i dospělé nabízí interaktivní hru, hádanky a odměny. Navštívit můžete celkem 25 kukuřičných...

V Písku bude řádit Divokej Bill

neděle, 23. července 2017, 20:12

Už 29. července přijíždí do Písku Divokej Bill se svou nejnovější koncertní show. Divokej Bill a host Poletíme? zahrají v Letním...

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové na tom budou dělat na třeboňském zámku

neděle, 23. července 2017, 11:21

Třeboňský zámek se ve čtvrtek dočká vzácných hostů. Na pozvání Pavla Barnáše přijedou do „města ryb“ oblíbení bratři Ebenové. V...

Začal jubilejní 20. ročník Selských slavností v Holašovicích

pátek, 21. července 2017, 19:45

Jihočeské Selské slavnosti se již devatenáct let konají v malebné vesničce Holašovice a začínají v pátek 21.7. již v ranních...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.