Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jihočeská stálice HE band vystoupí na pódiu v nové předzahrádce budějckého klubu K2

 
úterý, 27. června 2017, 18:00

Klub K2 v Českých Budějovicích otevírá zbrusu novou předzahrádku. Oficiální start obstará první koncert v rámci letního projektu Středy před K2. A jako první to před „kádvojkou" rozbalí jihočeská stálice, Heband.

Nově vzniklá zahrádka před „kádvojkou“ nabídne hodně zajímavé koncerty hlavně při festivalu Středy před K2. A navštívit ji můžete už tento týden. Jak již název vypovídá Drinks, coffee n’chill. půjde především o lahodné alko i nealko drinky, výběrovou kávu a relaxaci. Samozřejmostí bude čepované pivo místního pivovaru Budweiser Budvar a ta nejlepší zmrzlina v okolí.

Ideální posezení s přáteli, sjednání obchodní schůzky nebo pro maminky hledající příhodný stín s posezením. Během sezony zde proběhnou různé menší kulturní akce, které se včas dozvíte na sociálních sítích.

Na podiu před českobudějovickým klubem K2 ve středu 28. června vystoupí jihočeská stálice Heband.

Jako předkapela se představí znovuzrozená formace Larva, která rozhodně všechny roztančí. Celá akce vypukne v 19 hodin. Na místě samozřejmě vyroste drinky airstream zvaný K2AirBar, podium se světly a zvukem pro maximální prožitek z akce. 

Napsal(a) Yvetta Chmelová s využitím TZ
 


 

Kam dál?

Unikátní nález soch budí pozornost památkářů

úterý, 27. června 2017, 13:00

Kristus v zahradě Getsemanské a dva spící apoštolové - letošní velikonoční objev uvnitř oltáře kostela Nanebevzetí Panny Marie...

Léto na Vltavotýnsku? To bude nabité kulturou, uměním a zábavou

úterý, 27. června 2017, 12:13

Vyrazit v létě na Vltavotýnsko se zdá jako ten nejlepší nápad. Město totiž bude žít kulturou a uměním po celé léto. A to...

Na vlnách léta se ponese dětský den u rybníka Bezdrev

úterý, 27. června 2017, 12:03

Krásné letní počasí, k tomu spousta zábavy, soutěží pro děti, výborné pokrmy, a hlavně žádné školní povinnosti. Ideální koktejl,...

KULTURNÍ TIPY: V Budějcích zahraje Velký dechový orchestr i Divadlo...

úterý, 27. června 2017, 08:30

Poslední červnový týden nabídne klasické kulturní zážitky. Promenádní koncert Velkého dechového orchestru, One Man Show,...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.