Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Wannado Festival Sporťáček zavítá do Budějc. Nabídne i zábavné atrakce

 
pátek, 23. června 2017, 08:40

Náborový sportovní festival pro rodiny s dětmi - Wannado Festival Sporťáček – opět zavítá v sobotu, 24. června, do Českých Budějovic, aby předvedl dětem velkou nabídku sportů. Akce se koná od 10 hodin a vstup je zdarma.

Festival se bude konat na Sokolském ostrově. Smyslem akce je spolupracovat s regionálními sportovními kluby a představit tak široké spektrum sportů přímo dětem tak, aby si je mohly na místě vyzkoušet. Chceme akcí děti přivést ke sportu a nabídnout jim členství v některých klubech na rok zdarma. Na akci bude i zábavná dráha, moderátoři, maskoti akce a další zajímavé věci,“ říká za pořadatele Michaela Maroušková.

Začátek akce je v 10 hodin a předpokládaný konec v 18:00. „Festivalu se zúčastní i Martin Procházka, olympijský vítěz z Nagana, nebo Arnošt Petráček, paralympijský vítěz z Rio de Janeira. Dnem provází Zorka Hejdová. Prezentovat svůj sport zde bude na 40 klubů z Českých Budějovic a okolí,“ dodala Linda Gabrielová ze spolku Festival Sporťáček.

Vstup na akci je zdarma a součástí jsou sportovní exhibice, program s animovanými maskoty Wannado, autogramiáda sportovních osobností, unikátní překážková dráha Wannado Ninja Race a mnoho dalšího.

Napsal Michal Heřman | Zdroj s využitím TZ
 


 

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Holky hodlají nespoutaně chlastat!

čtvrtek, 22. června 2017, 19:30

Do Cinestaru můžete od dnešního dne vyrazit na dvě premiéry – Holky na tahu a Transformers: Poslední rytíř.

SOUTĚŽ: Sucháč Fest v Kaplici nabídne Monkey Business či Děda Mládek...

čtvrtek, 22. června 2017, 14:00

Monkey Business jsou headlinerem letošního Sucháč Festu, který se uskuteční poslední červnový den v kaplickém městském parku....

KULTURNÍ TIPY: Prago Union, Čardáš Klaunů, Cheers! i chorvatské Trio...

čtvrtek, 22. června 2017, 12:19

Tropický červnový týden nabídne nabitý hudební program. Nenechte si ujít super koncerty: Čardáš Klaunů, Smutný Karel, Viktor...

Prázdniny v Třeboni začnou dřív. Koncertem kapely Keks, Jihočeské...

středa, 21. června 2017, 16:30

Ačkoli vždy vítá prázdniny, letos začne multižánrový festival Okolo Třeboně ještě jedním koncertem navíc, a to v týdenním...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.