Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Arpiďácká pohodička se ponese v rytmu folkové a country muziky

 
pondělí, 5. června 2017, 11:32

Centrum Arpida České Budějovice pořádá 11. června od 14 hodin Arpiďáckou pohodičku. Hudební odpoledne konané pro dobrou věc si užijí především příznivci dobré folkové a country muziky.

Během nedělního odpoledne zahrají pod červnovým nebem v areálu Arpidy výborní hudebníci – Nezmaři, Ivo Jahelka, Budějovičtí vodáci, Bigin Brothers nebo Folk team. Všichni mají jeden společný záměr, přispět na dobrou věc.

Dobrovolným vstupným mohou společně s nimi přispět i návštěvníci. Výtěžek poputuje na nákup automatického externího defibrilátoru, který Arpida zpřístupní nejenom pro použití v areálu, ale i v lokalitě prostřednictvím aplikace Záchranka.

Jevištěm Arpiďácké pohodičky bude přírodní amfiteátr centra Arpida s krásným výhledem na Vrbenské rybníky. Jako doma na něm budou moderátoři Pavel „Jim“ Drengubák z Nezmarů a Ondřej Hellebrant, moderátor RockRadia a pořadu Drbárna.

Nudit se v neděli nebudou ani děti. Pro ně jee připraven pestrý zábavný program v podobě projížděk na koních, divadelního představení Líná strašidla, opékání buřtů nebo her na venkovním hřišti. Všichni návštěvníci, kteří se dopředu registrují, se mohou těšit na výhru v losování hodnotných cen od partnerů akce. Na místě bude připraveno i drobné občerstvení.

 

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
Foto FB centrum Arpida
 


 

Kam dál?

Městská slavnost Dotkni se Písku 2017 se letos ponese v barokním stylu

neděle, 4. června 2017, 17:51

Od pátku 9. června do neděle 11. června se obyvatelé a návštěvníci města Písku mohou těšit na tradiční městskou slavnost Dotkni...

RECENZE: Nejunavenější filmová sága se vrací

sobota, 3. června 2017, 13:06

Po šesti letech opět na plátna kin vyplouvají karibští piráti v čele s Johnnym Deppem jako Jackem Sparrowem. A kupodivu to není...

VIDEO: Držitelem ceny Břitva za nejlepší rockovou knihu loňského roku...

pátek, 2. června 2017, 15:41

Publicistické rockové ceny za rok 2016 již mají své vítěze. V kategorii Kniha roku si hlavní ocenění odnesl Budějčák Václav...

Českobudějovické letiště slaví osmdesátiny

pátek, 2. června 2017, 11:49

Řídicí věž nebo další jindy nepřístupné sektory letiště v Plané u Českých Budějovic si může po celý červen prohlédnout veřejnost....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.