Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Marta Kubišová definitivně ukončí kariéru v Českých Budějovicích

 
čtvrtek, 1. června 2017, 18:55

Marta Kubišová se na podzim tohoto roku rozhodla definitivně ukončit svou pěveckou kariéru. A poslední koncert naplánovala v místě, kde se narodila. V Českých Budějovicích. Vstupenky jsou již v prodeji a je o ně veliký zájem.

Marta Kubišové se loučí s kariérou turném Marta Naposledy, v rámci něhož objede sedm českých a čtyři slovenská města. Poslední zastávkou turné a absolutně posledním koncertem v její kariéře jsou České Budějovice. Zde zazpívá 1. listopadu, a to přesně na její 75. narozeniny, a v místě, kde se narodila. Více fenomenální už to být nemůže.

Marta se se šesti stovkami diváků, což je celková kapacita, rozloučí v kulturním domě Vltava. Na její koncert se chystají do řad diváků i vzácní hosté z celé České republiky. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream Marta Naposledy a je o ně opravdu zájem.

Agentura VDN promo, která koncert organizuje, vyhradila třicet VIP vstupenek do volného prodeje, které zaručují setkání s Martou Kubišovou. Vzhledem k tomu, že má Marta ten den narozeniny, jsou organizátoři připraveni přebírat dárky a blahopřání od návštěvníků.

Nenechte si ujít absolutně poslední koncert v kariéře zpěvačky, a zároveň vlastenky, která bojovala proti komunismu. Ve středu 1. listopadu od 19:00 hodin v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích. A kdyby vám tento termín přece jen nevyhovoval, 27. října Marta vystoupí po letech v pražské Lucerně, kde se s kariérou rozloučí před Pražany. I u toho můžete být.

Tisková zpráva | Foto Facebook Marta Kubišová
 


 

Kam dál?

FILMOVÉ PREMIÉRY: Wonder Woman a Z Paříže do Paříže

čtvrtek, 1. června 2017, 15:38

Tento týden můžete do Cinestaru zajít na dvě premiéry – na Wonder Woman a Z Paříže do Paříže

Pes baskervillský začne sezonu krumlovského otáčivého hlediště. To...

čtvrtek, 1. června 2017, 08:11

Letos se prodej vstupenek na Otáčivé hlediště v zahradě zámeckého parku v Českém Krumlově posunul na rekordní úroveň. K počátku...

Marek Ferenčík: Zahradnickou profesi za herecké řemeslo rozhodně...

středa, 31. května 2017, 14:25

O nové filmové trilogii režiséra Jana Hřebejka Zahradnictví určitě slyšel každý. Ne každý z vás ale možná ví, že na natáčení...

TRAILER TÝDEN: Kill ´Em All a Jean Claude Van Damme na scéně

středa, 31. května 2017, 10:51

Kill ´Em All není jen debutová deska kapely Metallica, ale také nový film Jean Clauda Van Damma. Název mluví jasně, opět se jedná...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.