Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Budějcké slavnosti zlatavého moku nabídnou novinku v podobě Pivní stezky

 
úterý, 30. května 2017, 15:59

Dvoudenní pivní a hudební slavnosti v Budějcích jsou za dveřmi. Začínají už v pátek 2. června ve 12 hodin a na Výstavišti v Českých Budějovicích potrvají do soboty 3. června. Zájemci mohou přijít dobře popít a zároveň si poslechnout sedm kapel různých žánrů.

Jako první odstartuje program v pátek 2. června v 15 hodin kapela He Band. Jedna z prvních českých reggae kapel hraje převážně reggae a funky. V půl šesté ji vystřídá rocková klasika z Uherského Hradiště, kapela Argema. Páteční program na Slavnostech piva zakončí skupina Sto Zvířat.

V sobotu 3. června Slavnosti piva začínají už v 10 hodin. První zahraje mladá jihočeská rock & roll kapela Kyanid, po nich obsadí pódiu jihočeská rocková kapela Tlustá Berta, tu v půl páté vystřídá  punk - rockové Zakázaný Ovoce a celé Slavnosti piva zakončí populární rocková kapela Keks.

V Českých Budějovicích ve dvou dnech nabídnou svá klasická piva i pivní speciály desítky českých i moravských pivovarů i minipivovarů. Novinkou letošních Slavností piva je soutěžní Pivní stezka. Pro vítěze je připraven pobyt na jednu noc ve wellness hotelu Victory v Brně, druhou cenou je pobyt na jednu noc v Minipivovaru Kněžínek, který věnovala Jihočeská centrála cestovního ruchu, a třetí výherce dostane poukaz v hodnotě 500 korun od Sportovně relaxačního areálu Hluboká nad Vltavou.

Při Pivních slavnostech 2. a 3. června si lidé mohou vychutnávat zlatých moků a poslouchat dobrou muziku po oba dny vždy až do půlnoci. V pátek 2. června od 12:00 hodin, v sobotu už od 10:00 hodin. Plné vstupné činí 50 korun, dvoudenní pak 70 korun.

Více informací zájemci najdou  informace najdete na webu Výstaviště České Budějovice nebo na Facebooku.

Soutěž o vstupenky na Slavnosti piva  (2. a 3. června – na den dle vlastního výběru)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na Slavnosti piva, které se uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 31. května do 18. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.    

SOUTĚŽ SKONČILA

Do soutěžního kupónu Pivní stezky je potřeba získat šest razítek. Správně byla odpověď B. Dvě vstupenky na Slavnosti piva na den dle vlastního výběru vyhrála Radka Faltýnková. Blahopřejeme! 
 

Napsal(a) Yvetta Chmelová s využitím TZ
 


 

Kam dál?

Na zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí budou vystaveny...

úterý, 30. května 2017, 07:42

Na jih Čech zamíří letos korunovační klenoty. Stane se tak už v pátek 2. června v rámci výstavy České korunovační klenoty na...

Na Černou věž zase přiletí stokilová moucha

pondělí, 29. května 2017, 16:48

Stokilová socha mouchy se v půli června vrátí po šesti letech na Černou věž v Českých Budějovicích. Třímetrové dílo z laminátu...

KULTURNÍ TIPY: Čeká nás pouliční slavnost Posousedsku, Na stojáka i...

pondělí, 29. května 2017, 12:38

Po Majálesu se kulturní program trochu uklidní, ale i tak si můžete užít první letní dny v ulicích města. Na náměstí proběhne...

Děti žijí uměním. Předvedou to i na jihu Čech

pondělí, 29. května 2017, 07:20

Také Jihočeši se zapojí do prvního ročníku celostátního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open. Ten se uskuteční v úterý...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.