Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Devatenáctá legendární budějovická Retroparty bude již tuto sobotu!

 
pátek, 12. května 2017, 07:40

Už tuto sobotu 13. května se od 20:00 hodin koná další, v pořadí již 19. Retroparty! Tentokrát se vrací zpět na domovskou scénu do budějckého Klubu Slavie.

Pokud máte rádi oldies a chcete si zapařit na ty nejlepší hity 50. až 90. let, máte nejlepší šanci dorazit na tu pravou originální Retroparty, kterou kluci začali pořádat již v roce 2006. Nejdůležitějším faktorem je, si najít dobový outfit, abyste zapadli do davu, odvázali se a pořádně si to v kostýmu užili.

„Každé nové party dáváme nový vzhled. Letos jsme vsadili na německou tématiku, kde jsme se inspirovali Českou sodou a jejich Alles Gute. Zároveň máme i plno kamarádů, se kterými jsme začínali, v Německu, a tak bychom jim tuto party chtěli tímto způsobem věnovat. Bude tedy super, pokud svoje kostýmy budete ladit do německého stylu. To nás vždycky nejvíc potěší, když vidíme ty davy, jak si daly práci a sehnaly si nebo vyrobily pořádný oblek! Dále budeme dělat i taneční soutěž, takže můžete ukázat, jak jste na tom, a ještě můžete vyhrát i sladkou odměnu.“ říká jeden z pořadatelů a RetroDJ Petr Klika.

Vstupenku si můžete koupit v předprodeji na baru Klubu Slavie za sto korun. Na místě pak bude vstup dražší, takže to nenechte na poslední chvíli.

Více informací najdete na Facebooku Retroparty České Budějovice nebo přímo v eventu akce Alles Gute Retroparty.

Podívejte se i na originální zvací video a prosvištěte si základní slovíčka, která se vám budou večer hodit.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

KULTURNÍ TIPY: Na Motorfestu 2017 zahrají Tomáš Klus, Slza, Monkey...

čtvrtek, 11. května 2017, 21:47

Je tu polovina května, a tak se můžete těšit na Motorfest 2017, na kterém tentokrát vystoupí: Tomáš Klus, Slza, Monkey Business,...

Mjölk aneb i architekturou ožije Budějovický Majáles!

čtvrtek, 11. května 2017, 14:36

Architektonické studio Mjölk se po pěti letech vrací na českobudějovické náměstí, tentokrát však ve spolupráci s Budějovickým...

SOUTĚŽ: Jenom tři mušketýři v Rajské zahradě Dominikánského kláštera...

čtvrtek, 11. května 2017, 12:10

Divadelní sezonu zakončí Jihočeské divadlo letním plenérovým imagináriem Jenom tři mušketýři v režii a podání Malého divadla....

FILMOVÉ PREMIÉRY: Král Artuš: Legenda o meči a Pád

čtvrtek, 11. května 2017, 10:39

Tento týden nabídne Cinestar dvě filmové premiéry - akční fantasy Král Artuš: Legenda o meči a romantický Pád.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.