Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Lenka Nová s texty Michala Horáčka na Velký pátek v budějckém Café Klubu Slavie

 
úterý, 11. dubna 2017, 18:03

Lenka Nová s novým albem Čtyřicítka, ke kterému napsal všechny texty Michal Horáček, dorazí v pátek 14. dubna do budějckého Café Klubu Slavie.

Album Čtyřicítka, jak sama zpěvačka Lenka Nová říká, bylo kolektivním dílem: „Jsem tu sice jediným interpretem, ale sešlo se tu několik výrazných osobností, které mají zásluhu na tom, že vznikla, podle mého, silná deska. Michal Horáček napsal jedenáct krásných příběhů. Kytarista Josef Štěpánek mi hodně pomohl při skládání a také se výrazně podepsal pod celkovou podobou desky. Výborný mix od Michala Pekárka. A v neposlední řadě sám život, který mi díky osobním peripetiím pomohl desku nazpívat tak autenticky, jako nikdy před tím.“

Koncert Lenky Nové začíná v Café Klubu Slavie v Českých Budějovicích v pátek 14. dubna ve 21:00 hodin.

Vstupenky online zde: cbsystem.cz, nebo fyzicky na radnici v íčku, v hudebninách na náměstí Přemysla Otakara II. nebo v jakémkoli prodejním místě CBsystem!

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

KULTURNÍ TIPY: Libor Šmoldas, ABBA CZ, Ektomorf & Incite i Music...

úterý, 11. dubna 2017, 14:21

Osvěžte se kulturními zážitky na některé ze zajímavých akcí. V Českém rozhlase bude Libor Šmoldas hrát Ježka, v Metropolu to...

Zemětřesení v akční sérii Expendables. Sylvester Stallone nejspíš...

neděle, 9. dubna 2017, 06:20

Expendables rovná se Sylvester Stallone. Alespoň tak to vnímá většina fanoušků této akční série. Jak to tak ale vypadá, čtyřka,...

Holden a Smrtislav už dnes v budějckém River Music Clubu

pátek, 7. dubna 2017, 09:59

Kapely Holden a Smrtislav vyráží na společné turné. A to začíná už dnes, v pátek 7. dubna, v českobudějovickém River Music Clubu....

FILMOVÉ PREMIÉRY: Strážci vesmíru se vrací ve velkém stylu

pátek, 7. dubna 2017, 09:28

Tento týden to budete mít v Cinestaru s výběrem premiér jednoduché, novinka je pouze jedna - Power Rangers: Strážci vesmíru.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.