Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm v Budějcích

 
neděle, 26. března 2017, 12:37

To nejlepší z trabantů od začátku do konce. Přípravy, opravy, průšvihy, úspěchy, nádherná i odporná místa, a nakonec velká finále. 72 tisíc kilometrů ve žlutých ponorkách na jeden zátah! Superpovídání ze všech cest, extradlouhá a extranašlapaná přednáška zavítá také na jih Čech.Trabantem napříč kontinenty s Danem Příbáněm se můžete vydat v úterý 28. března od 19:00 hodin v divadelním sále Domu Kultury Metropol v Českých Budějovicích.

Už se probojovali Střední Asií, Afrikou, Jižní Amerikou, Austrálií a Jihovýchodní Asií, tak si řekli, že to všechno zamíchají, protřepou a vytvoří zabijácký koktejl toho nejlepšího, co na cestách zažili. To je The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm.

„A také porovnáme, co nás děsilo v roce 2007, a co v roce 2015. To nejlepší z trabantů od začátku do konce. Přípravy, opravy, průšvihy, úspěchy, nádherná i odporná místa, a nakonec velká finále. Dvaasedmdesát tisíc kilometrů ve žlutých ponorkách na jeden zátah," zve na superpovídání ze všech cest, extradlouhou a extranašlapanou přednášku, Daniel Přibáň.

Soutěž o vstupenky na The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm (28. 3. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do neděle 26. března do 20. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.  

SOUTĚŽ SKONČILA!

Auta, ve kterých Dan Přibáň se svým týmem cestuje napříč kontinenty, mají žlutou barvu. Správně je tedy odpověď C.

Dvě vstupenky na The Best Of ze žlutých trabantů s Danem Přibáněm vyhrál Svatomír Hejna. Blahopřejeme!   

Napsal Yvetta Chmelová | Foto transtrabant.cz
 


 

Kam dál?

FOTO: Jihočeské Thálie mají své majitele. Nejoblíbenějšími herci jsou...

neděle, 26. března 2017, 10:10

Herci Jihočeského divadla Daniela Bambasová a Tomáš Drápela obdrželi v sobotu večer ceny Jihočeská Thálie. Tradiční ceny se v...

VIDEO: Oscar pro Kolju! Od památného okamžiku uteklo 20 let

pátek, 24. března 2017, 15:48

Byl to velký okamžik pro českou kinematografii... Přesně před 20 lety získali otec a syn Svěrákovi Oscara za nejlepší zahraniční...

Asonance už dnes v budějckém Klubu Slavie

pátek, 24. března 2017, 14:30

Klub Slavie v Českých Budějovicích přivítá v pátek 24. března v unikátním klubovém provedení folkovou skupinu Asonance. Kapela...

Zámek Hluboká nad Vltavou opravuje pokoje, které při lovech využívala...

pátek, 24. března 2017, 13:10

Čtyřiadvacet milionů bude stát oprava malých pokojů v Zámku Hluboká nad Vltavou. V nich při podzimních loveckých slavnostech...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.