Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Sportovní Retroples v Nové Vsi se nesl v duchu devadesátých let

 
čtvrtek, 2. března 2017, 12:52

Oddíl kopané TJ Nová Ves zorganizoval a uspořádal sportovní Retroples. Celý ples se nesl v duchu devadesátých let. A v Nové Vsi u Českých Budějovic zněly největší hity tohoto období pro neutuchající dav přítomných návštěvníků až do pozdních nočních hodin.

Celý ples se nesl v duchu devadesátých let především zásluhou výborného moderátora a DJ Romana Anděla z rádia Kiss Jižní Čechy. Večerem provázel jak slovem, tak hudbou. Sportovní Retroples v Nové Vsi, pořádaný oddílem kopané tamní TJ, se uskutečnil o poslední únorové sobotě, ale přípravy na tuto velkolepou akci začaly už o mnoho měsíců dříve. A to oslovením stěžejní osoby plesu, kterým byl moderátor Anděl.

,,Měla jsem trochu strach, že Roman nebude mít ve svém diáři na naši akci místo. Další nápad, jak udělat tuto akci atraktivnější než v minulých letech jsem v rukávu neměla.“ uvedla členka organizačního týmu Michaela Vrábková. 

Všichni, kdo se účastnili Retroplesu, měli za úkol přijít i v tematickém oblečení a některým se povedlo opravdu vychytat ten správný styl let devadesátých. Parádně zapadli do výzdoby sálu, kterou zajistila firma Rozálie květinový ateliér. Velký dík patří především majitelce firmy Haně Hajné za vstřícný a profesionální přístup.

A když už byli všichni v sále, mohlo se začít. Na úvod se představila sportovní skupina Hell’s Cheerleaders České Budějovice a ta si připravila si vystoupení speciálně pro tuto příležitost pod vedením špičkové trenérky Veroniky Prantlové. Sport, který je čtvrtým nejnebezpečnější na světě a který byl před nedávnem zařazen mezi olympijské disciplíny. Během vystoupení se nejednomu z hostů tajil dech, aby se všechny nacvičené figury povedly. Především při akrobatických prvcích šuměl celý sál úžasem. Po vystoupení sklidil tým Hell’s zasloužený potlesk.

Jako další v pořadí nabitého programu byla barmanská show Eduarda Mertla. Spolupráce s diváky a nakonec několik výborných drinků, to je známka profesionálního a zkušeného barmana. Edova domácí půda je Dance Bar Paradox, kde tráví většinu svého pracovního času. Organizátoři vsadili na jméno a doporučení, a podle slov přihlížejících hostů, zvolili více než správně.

Po těchto vystoupeních se už naplno rozjel taneční maraton devadesátých let. Roman Anděl nenechal nikoho ani na chvilku odpočinout a ani chviličku nebyl prázdný parket. Přítomni byli i z velké většiny partneři fotbalového oddílu pro které byl připraven raut od firmy Catering CB, jimž organizátoři akce taktéž velice děkují za účast, stejně jako všem hostům.

,,Díky vám má smysl takové akce pořádat,“ podotkla Michaela Vrábková.

TJ Nová Ves se už teď těší na příští rok, těší se na všechny při  2. ročníku sportovního Retroplesu. Ten se tentokrát ponese v duchu sedmdesátých let.

 


 

Kam dál?

TRAILER TÝDNE: Božský Arnold po dvou letech ve filmu. Mrkněte na...

středa, 1. března 2017, 16:20

Aftermath. Tak se jmenuje nový film Arnolda Schwarzeneggera. Pokud čekáte akční řežbu ve stylu Predátora či Komanda, nejspíš...

FOTOGALERIE: Masopust ovládl centrum Budějc

úterý, 28. února 2017, 23:33

Po předání glejtu na základě „řádného vysvětlení“ žadatelů o udělení městského privilegia Budějcemi jíti a koledu provozovati a...

SOUTĚŽ: Petra Janů s Amsterdamem rozpálí Metropol

úterý, 28. února 2017, 16:35

Oblíbená zpěvačka Petra Janů dorazí se skupinou Amsterdam do Českých Budějovic! Ve středu 22. března zazpívá ve Společenském sále...

KULTURNÍ TIPY: Týden je plný divadla, baletu, ale nechybí ani koncert...

úterý, 28. února 2017, 15:42

Šťovík, upečené brambory je komedie z fotbalového prostředí. Tu a další divadelní představení je možné v tomto týdnu vidět v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.