Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Sportovní Retroples v Nové Vsi se nesl v duchu devadesátých let

 
čtvrtek, 2. března 2017, 12:52

Oddíl kopané TJ Nová Ves zorganizoval a uspořádal sportovní Retroples. Celý ples se nesl v duchu devadesátých let. A v Nové Vsi u Českých Budějovic zněly největší hity tohoto období pro neutuchající dav přítomných návštěvníků až do pozdních nočních hodin.

Celý ples se nesl v duchu devadesátých let především zásluhou výborného moderátora a DJ Romana Anděla z rádia Kiss Jižní Čechy. Večerem provázel jak slovem, tak hudbou. Sportovní Retroples v Nové Vsi, pořádaný oddílem kopané tamní TJ, se uskutečnil o poslední únorové sobotě, ale přípravy na tuto velkolepou akci začaly už o mnoho měsíců dříve. A to oslovením stěžejní osoby plesu, kterým byl moderátor Anděl.

,,Měla jsem trochu strach, že Roman nebude mít ve svém diáři na naši akci místo. Další nápad, jak udělat tuto akci atraktivnější než v minulých letech jsem v rukávu neměla.“ uvedla členka organizačního týmu Michaela Vrábková. 

Všichni, kdo se účastnili Retroplesu, měli za úkol přijít i v tematickém oblečení a některým se povedlo opravdu vychytat ten správný styl let devadesátých. Parádně zapadli do výzdoby sálu, kterou zajistila firma Rozálie květinový ateliér. Velký dík patří především majitelce firmy Haně Hajné za vstřícný a profesionální přístup.

A když už byli všichni v sále, mohlo se začít. Na úvod se představila sportovní skupina Hell’s Cheerleaders České Budějovice a ta si připravila si vystoupení speciálně pro tuto příležitost pod vedením špičkové trenérky Veroniky Prantlové. Sport, který je čtvrtým nejnebezpečnější na světě a který byl před nedávnem zařazen mezi olympijské disciplíny. Během vystoupení se nejednomu z hostů tajil dech, aby se všechny nacvičené figury povedly. Především při akrobatických prvcích šuměl celý sál úžasem. Po vystoupení sklidil tým Hell’s zasloužený potlesk.

Jako další v pořadí nabitého programu byla barmanská show Eduarda Mertla. Spolupráce s diváky a nakonec několik výborných drinků, to je známka profesionálního a zkušeného barmana. Edova domácí půda je Dance Bar Paradox, kde tráví většinu svého pracovního času. Organizátoři vsadili na jméno a doporučení, a podle slov přihlížejících hostů, zvolili více než správně.

Po těchto vystoupeních se už naplno rozjel taneční maraton devadesátých let. Roman Anděl nenechal nikoho ani na chvilku odpočinout a ani chviličku nebyl prázdný parket. Přítomni byli i z velké většiny partneři fotbalového oddílu pro které byl připraven raut od firmy Catering CB, jimž organizátoři akce taktéž velice děkují za účast, stejně jako všem hostům.

,,Díky vám má smysl takové akce pořádat,“ podotkla Michaela Vrábková.

TJ Nová Ves se už teď těší na příští rok, těší se na všechny při  2. ročníku sportovního Retroplesu. Ten se tentokrát ponese v duchu sedmdesátých let.

 


 

Kam dál?

TRAILER TÝDNE: Božský Arnold po dvou letech ve filmu. Mrkněte na...

středa, 1. března 2017, 16:20

Aftermath. Tak se jmenuje nový film Arnolda Schwarzeneggera. Pokud čekáte akční řežbu ve stylu Predátora či Komanda, nejspíš...

FOTOGALERIE: Masopust ovládl centrum Budějc

úterý, 28. února 2017, 23:33

Po předání glejtu na základě „řádného vysvětlení“ žadatelů o udělení městského privilegia Budějcemi jíti a koledu provozovati a...

SOUTĚŽ: Petra Janů s Amsterdamem rozpálí Metropol

úterý, 28. února 2017, 16:35

Oblíbená zpěvačka Petra Janů dorazí se skupinou Amsterdam do Českých Budějovic! Ve středu 22. března zazpívá ve Společenském sále...

KULTURNÍ TIPY: Týden je plný divadla, baletu, ale nechybí ani koncert...

úterý, 28. února 2017, 15:42

Šťovík, upečené brambory je komedie z fotbalového prostředí. Tu a další divadelní představení je možné v tomto týdnu vidět v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Nicholas Winton byl velmi skromný, říká o něm jedna z jeho „dcer“ Zuzana Marešová

Asi není nutné připomínat neskutečný čin Nicholase Wintona, muže, který zachránil 669 židovských dětí před smrtí v koncentračních táborech. Česká mincovna nyní nechala vytvořit zlatý dukát s vyobrazením právě tohoto hrdiny.

Šikana ve školách zůstává, dvě třetiny případů jsou v ZŠ

Šikana ve školách je stále problém, počty telefonátů dětí, které se kvůli ní obrací na Linku bezpečí, se v posledních letech pohybují mezi 1800 a 2300 ročně. Za posledních devět let vzrostl zejména počet případů, kdy si děti stěžují na šikanu v počítačovém světě. Vyplývá to z údajů Linky bezpečí, které sdělila její mluvčí Regina Jandová. Podle ministerstva školství se zhruba dvě třetiny případů šikany týkají základních škol, třetina škol středních.

Zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Rakušan Niki Lauda

Ve věku 70 let v pondělí zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda. S odvoláním na rodinu legendárního rakouského jezdce o tom dnes informovala agentura APA. Laudu, který se věnoval také podnikání v leteckém průmyslu, v poslední době trápily vážné zdravotní problémy. Loni v srpnu se podrobil transplantaci plic. Titul mistra světa Lauda získal v letech 1975, 1977 a 1984.