Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Budějcké Alzheimercentrum a Seniorcentrum pořádá svůj první ples

 
čtvrtek, 16. února 2017, 16:19

Do víru tance, hudby a dalších plesových zážitků se poprvé vrhnou také klienti, zaměstnanci a příznivci budějckého Alzheimercentra a Seniorcentra, které pořádá svůj první ples.

Novinka budějcké plesové sezony se uskuteční v pátek 17. února od 19 hodin v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích. Účastníci premiérového plesu se mohou těšit na hudbu skupiny Variant, společenské zážitky a samozřejmě také bohatou tombolu

„Myšlenka uspořádat ples vyplynula z aktivit, které v průběhu roku pořádáme pro klienty a jejich rodiny. Ples považujeme za příležitost k upevnění a rozšíření vztahů a komunikace nejen s klienty, ale také s jejich rodinnými příslušníky. A také zároveň za příjemnou možnost k poděkování všem, kteří činnost našeho centra podporují. Ples je ale určen i široké veřejnosti. Takže všechny srdečně zveme," uvedla za organizátorky plesu Ludmila Pešlová, vedoucí provozu Alzheimercentra a Seniorcentra.
 

Soutěž o vstupenky na ples Alzheimercentra a Seniorcentra České Budějovicep;(20. 2. – 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou čtyři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na ples. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 17. 2. ve 10:00 zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

 

SOUTĚŽ SKONČILA. Alzheimercentrum a Seniorcentrum České Budějovice je na Husově třídě. 
Správně je tedy odpověď A.

Po dvou vstupenkách na dnešní ples vyhráli: Marta Stejskalová, Jaroslav Švamberk, Kateřina Burianová a Ivana Brabcová. Blahopřejeme! 
 

 

Kde je Alzheimercentru a Seniorcentrum České Budějovice?

 
 


 

Kam dál?

Spolektiv oživil debutové album ...a ticho v sobě. Připravil...

středa, 15. února 2017, 14:14

Debutové album ...a ticho v sobě českobudějovického Spolektivu se po 22 letech dočkalo reedice. A to ne jen tak ledajaké -...

KULTURNÍ TIPY: Týden je plný divadla, ale nezahálí ani kluby

úterý, 14. února 2017, 16:40

V hlavní roli bude tento týden divadlo, ale na své si přijdou i příznivci taneční párty, kvízové zábavy a klubových koncertů....

Do Prahy přijede výstava odhalující všechna tajemství lidského těla...

úterý, 14. února 2017, 14:39

Velkolepá výstava o lidském těle bude otevřena v druhé polovině února. Obsadí prostory o rozloze více než 2000 metrů čtverečních...

Miluju rodný Budějce, tvrdí Martina Pártlová. Ta zpívá s kapelou,...

úterý, 14. února 2017, 09:30

V současné době o sobě Martina Pártlová dává nejvíc vědět zábavným pořadem 3v1. Ten vytváří společně se svými dvěma kamarádkami....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.