Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V pátek se rozjede další rok nejlepších drumandbassových akcí na jihu Čech – Gangster Trippin

 
čtvrtek, 19. ledna 2017, 15:30

Již tento pátek se můžete těšit na další pokračování již legendární a hojně navštěvované DNB party –Gangster Trippin. V lednu přijali pozvání headlineři z Polska. Manželská dvojice One Way. Doplní je Twisted Minds – ostřílený projekt, který znáte z Roxy, Let It Roll nebo Stormu v Praze. Chybět nebude ani inventář a pořadatel HellSmith.

Pro tento díl si právě HellSmith vyhlédl nové koně. Proběhl malý contest, kde byli vybráni dva nový DJ's. „Bylo třeba oživit scénu. DNB tu dělá už každý, kdo má repráky a točí se tu pořád ti samý DJ's. Chtěl jsem něco nového,“ říká HellSmith.

Na únor a březen pozval i velká jména. V únoru hvězdu melodického DNB – B-complexe. V březnu je zamluvena snad největší hvězda za poslední roky – světoznámý producent Mefjus.

Je na co se těšit! V pátek série Gangster Trippin začíná a pojede celý rok. Má to být ultimátní jízda. 

Do 22 hodin je vstup na akci zdarma.

Line-up:

21:00 – 22:30 | Lexr
22:30 – 23:45 | Fikes
23:45 – 01:00 | Twisted Minds
01:00 – 02:30 | One Way /PL/
02:30 – 03:30 | HellSmith
03:30 – 05:00 | Brainsoul

Foto Tomáš Jarolím
 


 

Kam dál?

Přijďte si užít ples na pohodu aneb druhý Jihočeský ples se blíží

středa, 18. ledna 2017, 13:36

Možná to ještě nevíte, ale rok 2017 bude po sportovním vypětí a Jižních Čechách olympijských pohodový. A přesně takový bude i...

Rapper Rest se po půlroce vrací do River Music Clubu

středa, 18. ledna 2017, 11:39

V pátek 20. ledna vystoupí v River Music Clubu rapper Rest. Při jeho koncertu ho bude doprovázet DJ Herby. U toho znovu nesmíte...

KULTURNÍ TIPY: Čínský národní cirkus, Klasja Modrušan i Záviš v...

úterý, 17. ledna 2017, 18:18

Mrazy tenhle týden nepoleví, stejně tak kulturní nabídka. Přijďte si poslechnout jeden ze dvou koncertů Jihočeské filharmonie s...

Blanský les má novou přírodní památku: Cvičák v těsném sousedství...

sobota, 14. ledna 2017, 13:37

Přírodní památka Cvičák o rozloze 62 hektarů se nachází v nejjižnější části CHKO Blanský les. Chrání zdejší zachovalá...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.