Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rapper Rest se po půlroce vrací do River Music Clubu

 
středa, 18. ledna 2017, 11:39

V pátek 20. ledna vystoupí v River Music Clubu rapper Rest. Při jeho koncertu ho bude doprovázet DJ Herby. U toho znovu nesmíte chybět.

Po zhruba půlroce pořádá River Music Club opět koncert pražského rappera Resta, který patří ke špičce díky svému flow, schopnosti dát si freestyle téměř na cokoli a textům, které mají lidem co říct. Fanoušci se určitě mohou těšit na hity jako Řekni, kde ty kytky jsou nebo Čas hulit, který je prvním singlem z připravovaného alba Restart. To by mělo vyjít v první polovině letošního roku. Určitě zazní i Sklerotik a Raz, dva z alba Střepy z roku 2013 a dneska už klasika jako Premiéra, Balkónovka, Panáky na zem a Kuřivoj Vysajbong z debutového alba Premiéra.

Podporu Restovi bude dělat DJ Herby, který s mixováním začal v roce 2004 pod jménem Herbyboy, kdy se soustředil převážně na reggae-dancehall a hip hop. Od té doby vystoupil na hudebních festivalech jako Reggae Meeting, Real Beat, Hip Hop Kemp, High Jump, Toto je Hip Hop (SVK), Uprising (SVK) a zahrál si ve špičkových klubech po celé České republice a Slovenské republice, na Novém Zélandu, v Rakousku, Německu a Polsku.

Vstupné je 150 korun, ale na facebookové události můžete zkusit své štěstí a zapojit se do soutěže o dva volné vstupy.

Foto Ty nikdy records
 


 

Kam dál?

KULTURNÍ TIPY: Čínský národní cirkus, Klasja Modrušan i Záviš v...

úterý, 17. ledna 2017, 18:18

Mrazy tenhle týden nepoleví, stejně tak kulturní nabídka. Přijďte si poslechnout jeden ze dvou koncertů Jihočeské filharmonie s...

Blanský les má novou přírodní památku: Cvičák v těsném sousedství...

sobota, 14. ledna 2017, 13:37

Přírodní památka Cvičák o rozloze 62 hektarů se nachází v nejjižnější části CHKO Blanský les. Chrání zdejší zachovalá...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Ben Affleck opět v roli režiséra! Do kin vstupuje...

čtvrtek, 12. ledna 2017, 18:45

Tento týden si v CineStaru přijdou na své spíše ženy. Ostatně v nabídce jsou hned dvě komedie – Proč právě on? a Všechno nebo...

Café Klub Slavie: Fanoušci se mohou těšit na Monkey Business, Mig 21...

čtvrtek, 12. ledna 2017, 17:59

Fanouškům živých koncertů se může zdát, že Café Klub Slavie v Českých Budějovicích spí v lednu zimním spánkem. A vlastně je to...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.