Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Benefiční představení Jaroslava Duška pro Barunku Sedláčkovou

 
úterý, 13. prosince 2016, 11:38

Benefiční představení Jaroslava Duška Čtyři dohody připravil nejen pro Budějčáky tým Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány ve spolupráci s podnikem Budvar a IGY Centrem.

Představení se odehraje 22. prosince od 19 hodin na Výstavišti České Budějovice v pavilonu T1. Výtěžek ze vstupného bude věnován Barunce Sedláčkové a veřejně prospěšnému spolku Anaon a Adventoru.

„Barunka Sedláčková už několik let svým ‚pusopisem‘, svými krásnými obrázky, zdobí náš festival. Protože se jí zhoršily problémy se zády a její současný mechanický vozík nárazy při jízdě působí na záda bolestivě, chceme výtěžkem z představení přispět k nákupu vozíku nového,“ uvedla Andrea Dobnerová z produkčního týmu festivalu Voda Moře Oceány.

Čtyři dohody jsou tak po akci #vyletirybka další možností, jak před Vánoci udělat radost někomu, kdo si štěstí v životě musí tvrdě vybojovat. Pomoci můžete nejen koupí vstupenky na představení. Další možnosti naleznete na stránce pusopisu.

 


 

Kam dál?

ŽIVĚ Z BUDĚJOVICKÉHO ADVENTU: Jiří Hebík a Arnošt Petráček

pondělí, 12. prosince 2016, 15:42

Na sklonku minulého týdne jsme na Budějovickém adventu odchytli do živého vysílání na Facebooku dva vzácné hosty. Z kapely HE...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: V pondělí uvaří Petr Stupka, poté zadudá BuDuS

pondělí, 12. prosince 2016, 09:05

Pondělní program zahájí na pódiu Budějovického adventu ve tři odpoledne Petr Stupka. Následně zadudají BuDuS.

Motorfest 2017 bude opět plný hvězd!

neděle, 11. prosince 2016, 19:37

V květnu 2016 odstartovala nová tradice, která u fanoušků ihned našla velký ohlas. Motorfest propojil kulturu a sport tak, jak to...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Neděle bude věnována dětem. Náměstí ovládnou...

neděle, 11. prosince 2016, 11:00

Neděle bude na Budějovickém adventu věnována především dětem. Na náměstí to dnes totiž bude samé divadlo. Smíchu bude dost.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.