Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Motorfest 2017 bude opět plný hvězd!

 
neděle, 11. prosince 2016, 19:37

V květnu 2016 odstartovala nová tradice, která u fanoušků ihned našla velký ohlas. Motorfest propojil kulturu a sport tak, jak to na jihu Čech ještě nikdy nikdo neudělal. Z výtěžku festivalu putovalo téměř 250 tisíc korun na mládežnický hokej v Českých Budějovicích. V roce 2017 se Motorfest vrátí v ještě lepší formě, do kalendářů si tučně napište datum 13. května! „Přijede opět spousta zajímavých interpretů a kapel, mezi kterými si snad každý najde svého favorita. Nově bude program v hale střídat venkovní scéna před Budvar arénou, takže se diváci můžou těšit na opravdu nepřetržitou smršť hudby,“ odkrývá první novinky generální manažer Motoru Stanislav Bednařík.

„Minulý rok jsme se rozhodli poprvé uspořádat benefiční festival na podporu našich nejmladších hokejových nadějí. Šli jsme do toho od začátku naplno a rovnou jsme k nám do Budvar arény pozvali to nejlepší, co můžete na české hudební scéně vidět. Soudě nejen podle sebe, ale také dle kladných reakcí, si myslím, že jsme se všichni dobře bavili a mám radost, že se podařilo naplnit i poslání celé akce a mohli jsme na účet spolku zaslat částku ve výši téměř 250 tisíc,“ shrnuje první ročník Stanislav Bednařík.

A na jaké kapely a interprety se lze těšit? To bude jízda!

Motor stage
  • Slza
  • Lenny
  • Tata bojs
  • Tomáš Klus
  • Monkey Business
Venkovní stage
  • Space Junkie
  • Tokaref
  • Pilot Season
  • Pub Animals

Vstupenky

Vstupenky je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu od soboty 26. listopadu přímo ve fanshopu Motoru. Nepropásněte svoji příležitost a kupte si je v první várce za pouhých 390 korun. Pokud jste držiteli permanentky (jen fyzické osoby, nikoli zdarma vydané a firemní permanentky) ČEZ Motor České Budějovice pro sezonu 2016/2017, máte to dokonce jen za 350 korun!

Pozor – první vlna je omezená a platí pouze pro prvních 1500 vstupenek, poté už budou vstupenky dražší!

On-line prodej

Vstupenky je možné zakoupit i z pohodlí vašeho domova přímo webu motorfest.cz díky službě SMS ticket, a to až do 12. 5. 2017 do 12 hodin. „Už teď bychom chtěli poděkovat všem našim partnerům, jejichž podpory si nesmírně vážíme a díky kterým se můžeme 13. května 2017 opět potkat na jedné z největších hudebních událostí v regionu. Věřím, že se nám společně podaří vybudovat příjemnou tradici, u které se každý rok dobře pobavíme a současně pomůžeme dobré věci,“ uzavřel Bednařík.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Neděle bude věnována dětem. Náměstí ovládnou...

neděle, 11. prosince 2016, 11:00

Neděle bude na Budějovickém adventu věnována především dětem. Na náměstí to dnes totiž bude samé divadlo. Smíchu bude dost.

VIDEO: Krampus Show s rekordní návštěvou. Originální masky přilákaly...

sobota, 10. prosince 2016, 21:03

Kaplice se proměnila v peklo na zemi. Velkolepou přehlídku více než pěti set alpských čertů sledovalo podle pořadatelů kolem 30...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Naked Professors a Marcela Holanová taháky...

sobota, 10. prosince 2016, 12:34

Blíží se třetí adventní neděle a i další víkend Budějovického adventu bude nabitý skvělým programem. V sobotu jej zakončí...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Pařba o Vánocích a naproti tomu upírská palba...

pátek, 9. prosince 2016, 18:06

Tento týden, respektive ve čtvrtek, CineStar představil dvě novinky. Na své si přijdou hlavně fanoušci komedie a akčňáků.

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.