Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Hlavním tahákem pátečního programu je HE band

 
pátek, 9. prosince 2016, 15:05

Dnešní program Budějovického Aadventu začíná v 16:30 a opět je na co se těšit. Nejprve se představí Pampalini funky jam, poté Matyáš Cahák a večer zakončí stálice budějcké scény Heband.

16:30 - Pampalini funky jam

Skvělé funky křížené s jazzem a energický projev. To jsou budějčtí Pampalini funky jam. Muzikantská kvalita z jejich hudby přímo čiší, a tak rozhodně neuděláte chybu, když se po cestě z práce na chvíli zastavíte pod pódiem.

18:00 - Matyáš Cahák 

Původně měla v tomto čase vystoupit Bonsai číslo 3, ale došlo ke změně programu a na budějckém náměstí se tak představí Matyáš Cahák – třináctiletý chlapec z Lišova, který má za sebou vítězství v několika pěveckých soutěžích. Zaručeně vás dostane.

20:00 – HE band

Je třeba něco k této kapele dodávat? Heband už je v Budějcích legendou a jejich reggae a funky vás v chladném počasí parádně zahřeje. Vyplatí se vydržet až do konce!

 


 

Kam dál?

Hitrádio Faktor má srdce, které hraje

pátek, 9. prosince 2016, 10:57

Kryštof, Chinaski, Kabát, Slza, Xindl X, No Name a další hvězdy české a slovenské scény pomohou s Hitrádiem Faktor nemocným dětem...

Blues a rock'n'roll v pátek v Café Klubu Slavie! Mustangové a After...

pátek, 9. prosince 2016, 09:22

Je jen málo kapel v Čechách, které hrají rock'n'roll a blues-rock 60. let. Mustang Bluesride tenhle styl dovedou nejen...

Nejen reggae v sobotu večer v klubu K2 –Smola & Hrušky / Cocoman &...

čtvrtek, 8. prosince 2016, 20:00

U našich slovenských sousedů velice populární reggae-punková kapela Smola & Hrušky vystoupí 10. prosince v Českých Budějovicích....

SOUTĚŽ: Léčit divadlem bude v Budějcích Gabriela Filippi

čtvrtek, 8. prosince 2016, 18:22

V čase adventním věří lidé více na pohádky, kouzla a anděly. V těchto dnech jsou nám blíže než kdy jindy, protože je pouštíme...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.