Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Léčit divadlem bude v Budějcích Gabriela Filippi

 
čtvrtek, 8. prosince 2016, 18:22

V čase adventním věří lidé více na pohádky, kouzla a anděly. V těchto dnech jsou nám blíže než kdy jindy, protože je pouštíme blíž k sobě, svému dětství, přáním uvnitř nás a ony se nám začnou naplňovat. Proč? Protože v čase vánoc, všichni věří na Ježíška a jeho andělské pomocníky.

Lorna Byrne, autorka slavných bestsellerů o andělských světech požehnala i Gabriele Filippi na její cestě s Léčivým divadlem, a tak Gabriela v adventním čase zavítá s představením Andělé v mém srdci i do Českých Budějovic. Pomůže vám nahlédnout do skutečného příběhu dívky, která je prostředníkem mezi anděly a lidmi a která má tu moc, uzdravovat duši a tělo člověka. Z devatera kůrů andělských, zazní zpěv andělů z úst vynikajícího zpěváka Patrika Kee.

Věnujme jeden z dárků i sobě a nadělme si sváteční chvíle s představením Andělů v mém srdci.

Soutěž o vstupenky na Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Andělé v mém srdci (13. 12. – 19:00; Divadelní sál DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Andělé v mém srdci. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pondělní 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Hostem představení bude Pavel Karoch. Správně byla odpověď C.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Tomáš Železný a Klára Mojhová. Blahopřejeme!

Foto David Sedlecký (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons
 


 

Kam dál?

V to už snad ani nikdo nedoufal... Master´s Hammer skutečně vystoupí...

čtvrtek, 8. prosince 2016, 14:10

Roky se o tom mluví, přesto to vypadalo jako fikce... Nyní je to však realita! Legendární Master´s Hammer skutečně odehrají...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Hutka kvůli nemoci nedorazí. Nahradí ho Trio...

čtvrtek, 8. prosince 2016, 09:45

Čtvrteční program začíná na náměstí už v 15:00, kdy vystoupí další školní sbor. Následovat bude dodácká muzika a nemocného Hutku...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Středa přivede na náměstí folklórní soubor Úsvit...

středa, 7. prosince 2016, 08:38

Zatímco včera jsme na náměstí měli jen jednu kapelu, dnes toho bude více. Od hardrocku se navíc přesuneme k folku a coutry. Těšit...

Legendární pořad RockRádia Známka punku přebírá Mick Pixiess

úterý, 6. prosince 2016, 11:50

Už přes šest let se RockRádio chlubí – a jasně, že právem – nejmladším moderátorem v českym éteru. Robík a jeho punkový pondělní...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.