Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V to už snad ani nikdo nedoufal... Master´s Hammer skutečně vystoupí na Brutal Assaultu!

 
čtvrtek, 8. prosince 2016, 14:10

Roky se o tom mluví, přesto to vypadalo jako fikce... Nyní je to však realita! Legendární Master´s Hammer skutečně odehrají koncert. Stane se tak na festivalu Brutal Assault, který se uskuteční 9. až 12. srpna 2017 v Pevnosti Josefov. Organizátoři před malou chvílí zveřejnili informaci na facebookových stránkách festivalu.

Zároveň uvádějí, že repertoár bude postaven na tvorbě z raných 90 let. Otázkou však je, v jaké sestavě Master´s Hammer vystoupí, protože se v posledních letech jedná spíš o projekt principála Františka Štorma. Největší otazník je kolem druhé největší poznávací tváře kapely - Necrococka. Odpovědi snad fanoušci získají v blízké době.

Master´s Hammer jsou bezesporu největší tuzemský blackmetalový kult. Kapela, která ovlivnila i řadu známých umělců v zahraničí. Před lety zažila úspěšný studiový comeback, ze kterého nejvíce vyčnívá druhá návratová deska Vracejte konve na místo.

Napsal Václav Votruba | Foto Facebook Master's Hammer
 


 

Kam dál?

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Hutka kvůli nemoci nedorazí. Nahradí ho Trio...

čtvrtek, 8. prosince 2016, 09:45

Čtvrteční program začíná na náměstí už v 15:00, kdy vystoupí další školní sbor. Následovat bude dodácká muzika a nemocného Hutku...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Středa přivede na náměstí folklórní soubor Úsvit...

středa, 7. prosince 2016, 08:38

Zatímco včera jsme na náměstí měli jen jednu kapelu, dnes toho bude více. Od hardrocku se navíc přesuneme k folku a coutry. Těšit...

Legendární pořad RockRádia Známka punku přebírá Mick Pixiess

úterý, 6. prosince 2016, 11:50

Už přes šest let se RockRádio chlubí – a jasně, že právem – nejmladším moderátorem v českym éteru. Robík a jeho punkový pondělní...

BUDĚJOVICKÝ ADVENT: Náměstím bude v úterý znít poctivý bigbeat v...

úterý, 6. prosince 2016, 10:00

Dnes nás na náměstí v rámci Budějovického Adventu čeká jen jedno vystoupení, ale i tak je na co se těšit. Na hlavním pódiu se...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.