Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Druhý ročník dětské diskotéky láká na mnoho atrakcí, soutěže a vystoupení mistrů světa

 
pondělí, 21. listopadu 2016, 17:41

Již podruhé se v sobotu 26. listopadu v hale sportovního areálu HoSPORT ve Starých Hodějovicích uskuteční dětská diskotéka. Děti si kromě tance mohou vyzkoušet lezeckou stěnu a golfový trenažér pod vedením profesionálů, mnoho atrakcí včetně nafukovacího hradu se skluzavkou, bazénku s kuličkami nebo herních konzolí.

Připravena jsou také předtančení mistrů světa tanečního centra Move 21, soutěže o krásné ceny, fotokoutek, malování na obličej nebo tvůrčí dílna, kde si společně s Ježíškovými pomocnicemi děti vyrobí dopisy s přáními k Vánocům. Diskotéku rozjede zkušený moderátor a DJ Radek Bulant.

HoSPORT myslí i na dětská bříška. Přímo v hale vznikne několik barů s možností lehkého občerstvení a domácími limonádami, v restauraci pak pro malé strávníky bude připraveno speciální dětské menu. Organizátoři slibují i velké poobědové překvapení. „Loni jsme na děti ze stropu vysypali přes 600 balonků, letos překvapení přijde po nohách,“ komentuje organizátorka Šárka Masopustová. 

Akce se koná od 10:00 do 17:00 a je průchozí celý den. Soutěže i předtančení se budou opakovat každou hodinu. Malé děti, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, ostatní 90 korun a jejich doprovod 30 korun. Při soutěžích budou odměněny všechny děti a náročnost aktivity je uzpůsobena věku dítěte.

Organizátoři mají závěrem dvě doporučení. Pro děti přineste přezůvky, v případě, že venku bude sníh, lépe tak udrží čistotu tanečního parketu pro děti, které mnohdy tančí i vleže. A druhé se týká dopravy a parkování: doporučují využít linku městské hromadné dopravy č. 11 na zastávku Staré Hodějovice – Náves. Samozřejmě ale můžete přijet vlastním vozem s možností parkování v přilehlých ulicích areálu.

Více o akci se dozvíte v události na facebookových stránkách HoSPORT.

 


 

Kam dál?

Dobroty, řemesla a také kluziště. Takový bude Budějovický advent

pondělí, 21. listopadu 2016, 15:55

Po roce je opět čas začít se připravovat na Vánoce. Pro někoho nejkrásnější svátky v roce, pro někoho obrovský stres. Advent bude...

Dětskou neděli v CineStaru ozdobí zábavné odpoledne s předpremiérou...

neděle, 20. listopadu 2016, 18:49

Přestože premiéra dlouho očekávaného pokračování české pohádky Anděl Páně je naplánována až na první prosincový den, rodiče se...

Jednou si možná otevřu malé muzeum, říká hledač pokladů Daniel Macek

neděle, 20. listopadu 2016, 18:37

Sbírá historické kousky kolem Wehrmachtu, jednotek SS a civilního obyvatelstva, hledá starožitnosti a artefakty. Daniel Macek se...

Letošní Noc divadel nabídne i edukační program pro děti

sobota, 19. listopadu 2016, 15:17

Speciální noční představení bude hlavním bodem programu letošní Noci divadel, jež se letos v Českých Budějovicích odehraje na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.