Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Třetí listopadovou sobotu se Divadlo U Kapličky přenese díky Aiwa! Festivalu do Orientu

 
úterý, 15. listopadu 2016, 12:00

Jak lépe strávit chladnou listopadovou sobotu než pohledem na krásné tanečnice na pódiu, s talířem vynikající indické kuchyně, sklenicí teplého voňavého čaje, domácími sladkostmi a nákupem vánočních dárků od jihočeských výrobců? To všechno pod jednou střechou českobudějovického Divadla U Kapličky nabídne 19. listopadu Aiwa! Festival.

Program zde bude probíhat po celé odpoledne a je vhodný i pro děti – ty mají do 15 let vstup zcela zdarma. Dospělí zaplatí pouze 50 korun a mohou se již od 11:30 ponořit do prohlížení stánků s rukodělnými výrobky, jídlem a čajem. S něčím dobrým na zub se pak mohou usadit a kochat se pohledem na taneční program, který zároveň s bazarem probíhá na pódiu až do 15:30.

Večer je od 19:00 vyhrazen velkolepé taneční show – na pódiu ale nevystoupí jen přední orientální a flamencové tanečnice z celé České republiky, představí se i bubeníci, tanečník tribal fusion a mistr Evropy v ovládání bičů.

Více informací o Aiwa! Festivalu najdete zde: http://aiwafestival.webs.com

Vstupenky na odpolední program koupíte na místě, večerní je možné zakoupit u Hany Kupkové, tel.: 775 677 751, e-mail: khalida@volny.cz.

Soutěž o vstupenky na Aiwa! Festival (19. 11.)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Aiwa! Festival. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrteční 18. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Během festivalu si pochutnáte na indické kuchyni.

Dvě volné vstupenky vyhrály čtenářky Bedřiška Pavlová a Petra Hypšová. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Metalová událost roku? V pátek vychází nová deska kapely Metallica

úterý, 15. listopadu 2016, 10:41

Mnozí fanoušci „těžkého kovu“ nemohou v těchto dnech dospat. Počítají každou hodinu do pátečního dne... 18. listopadu oficiálně...

KULTURNÍ TIPY: Olympic, Ondřej Havelka, Ready Kirken a Helena...

úterý, 15. listopadu 2016, 09:06

Nezvykle mrazivý listopad přináší předvánoční nadílku kultury. Těšte se na koncert kapely Olympic, Ondřeje Havelky & Melody...

Kapela Zrní v pátek oslaví 15 let v Café Klubu Slavie!

pondělí, 14. listopadu 2016, 18:23

Kapela Zrní oslaví v roce 2016 patnáct let své existence. Stane se tak spolu s vámi v pátek 18. listopadu od 21 hodin v Café...

Jihočeská vědecká knihovna stěhuje svou pobočku do KD Vltava

pondělí, 14. listopadu 2016, 15:46

Přesně za týden se po 20 letech uzavře budějcká pobočka Jihočeské vědecké knihovny v Jizerské ulici na sídlišti Vltava. Stěhuje...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.