Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Herec Ondřej Veselý má syna Ondráška

 
pátek, 4. listopadu 2016, 09:19

Herec Ondřej Veselý, miláček hlavně ženského publika, je tátou! Médiím se s tím prý zatím nesvěřil a tak Budějcká Drbna přináší tuto radostnou zprávu jako první.

„Před třemi měsíci se nám narodil syn Ondrášek," pochlubil se Drbně při rozhovoru Ondřej Veselý (vyjde 15. 11. v tištěné Drbně), kterého známe nejen z Jihočeského divadla, ale také například ze seriálu Vyprávěj, kde ztvárnil postavu Jardy France.

Syna Ondráška má Ondra s přítelkyní Veronikou, se kterou žije už téměř šest let. Ondra v současné době hraje například v Divadle pod Palmovkou, od ledna bude opět hostovat v Jihočeském divadle. Jak prozradil, uvidíme ho v novém filmu, podrobnosti ale zatím prý prozradit nemůže.

Ačkoliv ho pracovní povinnosti váží z části k Praze, v Českých Budějovicích on i jeho rodina chtějí, pokud to bude jen trochu možné, zůstat. „Mám tady rodinu, přátele. Praha je pro mne moc veliká a vždycky byla," vysvětluje oblíbený herec s tím, že ale vše záleží také na tom, zda bude mít v Budějovicích práci. Celý rozhovor s Ondrou Veselým si přečtete v tištěné Drbně.

Napsal(a) Veronika Pohanková | Foto Jan Luxík
 


 

Kam dál?

První vánoční atmosféru zažily účastnice Dámské jízdy, která byla...

čtvrtek, 3. listopadu 2016, 14:02

V letošním roce poslední z oblíbených akcí v multikině CineStar, vyhledávaná většinou něžným pohlavím, se nesla v duchu světla....

Jihočeské divadlo zve rodiče i děti na netradiční představení rodinné...

čtvrtek, 3. listopadu 2016, 08:00

Inscenace je kouzelným příběhem, ve kterém ožijí lenoška, čínský šálek, čajová konvice, hodiny, učebnice aritmetiky a další, aby...

Café Klub Slavie přivítá v pátek českého Micka Jaggera - kapelu...

středa, 2. listopadu 2016, 17:26

Čtvrtým rokem se pravidelně každý podzim vrací na klubovovu scénu do budějovické Slavie jedna z hudebních stálic české mimo...

Chyběl mi tady prostor pro setkávání umělců, říká organizátorka...

středa, 2. listopadu 2016, 08:00

Egon Schiele miloval podzim, ironií osudu je, že právě v tomto období (31. 10.) podlehl epidemii španělské chřipky. Geniální...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.