Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Na Charitativním plese pomůžete několika dětským domovům v jižních Čechách

 
čtvrtek, 20. října 2016, 09:55

Čas Vánoc se blíží. A tak je třeba plnit přání nejen svým blízkým, ale i dalším lidem kolem nás. V tomto duchu se nese i vize Charitativního plesu, který se uskuteční v nádherných prostorách Zámecké jízdárny v Českém Krumlově 9. listopadu od 18 hodin.

Organizátoři vybrali tři organizace, které by rádi i prostřednictvím veřejnosti podpořili. Proto na Charitativní ples připravili zajímavá zpestření, jež pomohou dobré věci. Konkrétně se budou plnit vánoční přání Dětskému domovu Horní Planá, Dětskému domovu Zvíkovské Podhradí a Azylovému domu Rybka Husinec.

Ještě před Charitativním plesem ale byla potřeba zjistit nejtajnější přání všech dětí. Ta byla nakonec zapsána do speciálně vytvořené knihy vánočních přání, jež bude součástí akce v Zámecké jízdárně. Návštěvník si na základě informací v této knize vybere konkrétní dítě a konkrétní přání, které na místě koupí určité věci „splní“. Po akci, se všechny dárky odvezou vybraným dětem.

Na oplátku získá dárce po zaplacení obnosu krásnou vánoční ozdobu, jež bude moci v průběhu večera zavěsit na instalovaný Strom přání. Vrcholem celého Charitativního plesu pak bude dražba špičky. Výtěžek aukce se rovnoměrně rozdělí mezi podporované organizace. 

Velkým lákadlem plesu je nepochybně i koncert Michala Davida. Každý, kdo na ples zavítá, se tak může těšit na jeho největší hity. Dále zahraje MP3 music band a lahůdkou v programu bude také pole dance vystoupení.

Charitativní ples proběhne 9. listopadu od 18 hodin v Zámecké zahradě pod záštitou společnosti Partners Financial Services, která jej také pořádá s ohledem na sociální zodpovědnost v regionu. Lístky na ples si můžete zakoupit v síti CBsystem, a to v prodejní síti po celých jižních Čechách nebo online.

Jestli se chcete před Charitativním plesem dozvědět něco více o podporovaných organizacích, můžete se podívat na webové stránky Dětského domova Horní Planá, Dětského domova Zvíkovské podhradí nebo Azylového domu Rybka Husinec.

 


 

Kam dál?

Hlubokou navštíví David Koller se současnými objevy slovenské hudební...

středa, 19. října 2016, 16:25

Třetí zastávku turné Davida Kollera s projektem David Koller & Friends přivítá Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou....

V pátek přijede do Café Klubu Slavie světová hvězda drumandbassu –...

středa, 19. října 2016, 14:46

Vrchol letošní elektronické sezony je tu! V pátek přiletí z Londýna do České republiky, přesněji do Českých Budějovic hvězda...

SOUTĚŽ: Rocková kapela KEKS se v jedinečném koncertu spojí s...

středa, 19. října 2016, 10:16

Rocková formace KEKS nabídne svým fanouškům zajímavé spojení. V letošním roce slaví 35 let na hudební scéně a na jihu Čech...

KULTURNÍ TIPY: Hradišťan, J.A.R. i Alkehol v Budějcích

úterý, 18. října 2016, 11:32

Podzimní záplava kultury pokračuje, a tak se můžete těšit kromě výše zmíněných koncertů taky na baletní a muzikálová představení...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.