Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V pátek přijede do Café Klubu Slavie světová hvězda drumandbassu – The Prototypes!

 
středa, 19. října 2016, 14:46

Vrchol letošní elektronické sezony je tu! V pátek přiletí z Londýna do České republiky, přesněji do Českých Budějovic hvězda světového drumandbasssu – The Prototypes!

Britská dvojka Chris Garwey a Nick White patřící pod respektované hudební vydavatelství Viper recording diktuje aktuální směr mainstream DnB scény. Support od veličin jakou jsou Andy C, Roni Size, Afrojack, Pendulum nebo práce ve studiu, kde remixují pro Avicii, Bingo Players, Snoop Dogg a další, nastartoval jejich kariéru zásadním směrem kupředu.

„To, že jste byli zvyklí na kvalitní scénografii a efekty na těchto akcích je fajn, ale to, co se bude dít v pátek, jste ještě v klubu neviděli! Čeká vás naprosto unikátní věc! Víc prozrazovat nechci, bude to fakt velké!“ mlží pořadatel DJ HellSmith.

The Prototypes doplní jihočeská smetánka. Pořadatel Gangster Trippin DJ HellSmith, DJ Hanzall, inventář scény M4d.doc, mladíci Weed a Fury nebo táborská respektovaná dvojice Johny Player a Tao Maffa.

Vstupné bude do 21:00 jen 99 korun! Po 21. hodině se bude platit 150 korun. Dveře klubu se otevřou ve 20:00. Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

Časový harmonogram akce:
  • 20:00 – 22:00 – Weed a Fury,
  • 22:00 – 23:15 – M4d.doc,
  • 23:15 – 00:30 – DJ HellSmith,
  • 00:30 – 02:00 - The Prototypes /UK/,
  • 02:00 – 03:30 - DJ Hanzall,
  • 03:30 – 05:00 - Johny Player & Tao Maffa.

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Rocková kapela KEKS se v jedinečném koncertu spojí s...

středa, 19. října 2016, 10:16

Rocková formace KEKS nabídne svým fanouškům zajímavé spojení. V letošním roce slaví 35 let na hudební scéně a na jihu Čech...

KULTURNÍ TIPY: Hradišťan, J.A.R. i Alkehol v Budějcích

úterý, 18. října 2016, 11:32

Podzimní záplava kultury pokračuje, a tak se můžete těšit kromě výše zmíněných koncertů taky na baletní a muzikálová představení...

J.A.R. přiváží do Café Klubu Slavie své nové album Eskalace dobra

pondělí, 17. října 2016, 17:40

Již tento čtvrtek, tedy 20. října od 20:00, dorazí do budějckého Café Klubu Slavie koncentrace nejlepších muzikantů ve společném...

Vstupenky na Bílé Vánoce Lucie Bílé v prodeji přímo v Budějcích

pondělí, 17. října 2016, 13:36

Předvánoční koncert, Bílé Vánoce Lucie Bílé, se nezadržitelně blíží. Lucie Bílá navštíví České Budějovice 18. prosince. Vstupenky...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.