Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Zpěvák Jakub Děkan přijede s Martinem Krausem a jejich road show do Budějc

 
středa, 5. října 2016, 12:00

Show plnou zajímavých historek a příběhů uvidí 15. října Stage club&restaurant v Budějcích. Dorazí sem v rámci své road show bývalý zpěvák kapely ATMO music Jakub Děkan. Společně s ním se na prknech představí moderátor M. K. Show Martin Kraus, který si do své talk show s charitativním podtextem zve slavné hosty.

Jakuba Děkana jistě všichni znají. Jeho největšími hity jsou například Andělé nebo Ráno. Aktuálním singlem je pak Chtěl jsem tím říct, na kterém Jakub Děkan spolupracoval s kapelou Rybičky 48 a zpěvákem Pekařem. V jeden čas také spolumoderoval s Martinem M.K. Show a momentálně se opět spojili, a to jako doprovodná kapela Jakub Děkan & Band, kterou si sám vytvořil.

Martin Kraus jako moderátor M. K. Show a Jakub Děkan spolupracují již delší dobu. Charitativní a zábavná talk show běží již 2,5 roku a během této doby do ní zavítali hosté jako Michal Malátný, Saša Rašilov, Ruda z Ostravy, Martin Dejdar, Martina Pártlová, Marpo, Kazma, Lukáš Langmajer, Matěj Ruppert, ATMO music, Radek Bakalář a další. Speciálním hostem road show bude v Budějcích šéfredaktor Budějcké Drbny Lukáš Dvořák.

Za dobu existence M. K. Show se již povedlo přispět dvaceti subjektům celkovou částkou přes 100 tisíc korun. Šlo především o onkologicky nemocné a hendikepované děti, různé nadace a sdružení. „Je super, že můžeme bavit diváky, ale pak je tady ta další část, ta nejdůležitější a to, že tím i přispíváme, pomáháme, tam, kde je to potřebné. Člověk si uvědomí, co je opravdu důležité,“ říká Martin Kraus.

Kdo se rád dívá nejenom na české, ale i zahraniční talk show, rozhodně by neměl 15. října v 15:30 ve Stage club&restaurant chybět. Zažijte show plnou zajímavých témat ze života Jakuba Děkana a Martina Krause, společné historky, diskuzi s diváky a na závěr akustický set v podání Jakuba Děkana a kytaristy Tomáše Bubáka. Lístky jsou už nyní v předprodeji za 100 korun ve Stage club&restaurant (tel.: 776 537 748), nebo před akcí na místě za 120 korun.

Soutěž o vstupenky na road show Jakuba Děkana (15. 10. - 19:30)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na road show Jakuba Děkana. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do středeční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

 

Jaká je přezdívka Jakuba Děkana?

 

Vizitka autora

 

Lukáš Dvořák

Malý velký muž, často velmi egoistický a zahleděný do sebe. Vždy s posledním slovem. 

Přesto naslouchá novým nápadům a hledá cesty k ještě lepším výsledkům. 

Tvrdohlavý puntíčkář a milovník humoru, nejvíce černého. Liberálně smýšlející, ale s důrazem na dodržování elementárních pravidel.

Milovník sociálních sítí.

Bývalý šéfredaktor, který si nepřipouští, že stárne, ačkoliv mu to tělo dává čím dál více najevo.

 
 


 

Kam dál?

Jihočeské divadlo chystá v nové sezoně nabitý program

úterý, 4. října 2016, 17:19

Po letošní velice úspěšné sezóně na otáčivém hledišti v Českém Krumlově se soubory Jihočeského divadla opět vrátily na prkna...

KULTURNÍ TIPY: Říjen nabízí pestrou paletu kultury pro všechny věkové...

úterý, 4. října 2016, 14:01

Je vám zima? Tak se zahřejte návštěvou hudebních klubů, které nabízejí vskutku pestrou nabídku koncertů nebo vyrazte s dětmi na...

SOUTĚŽ: Mezi úterým a pátkem se ocitnete v Londýně

pondělí, 3. října 2016, 16:57

Divadelní sál DK Metropol uvidí příští úterý herecké hvězdy. A přesune se tak trochu do anglického Londýna, kde se bude odehrávat...

SOUTĚŽ: Novinář Václav Votruba vydal debutový román Na pokraji

neděle, 2. října 2016, 14:49

„Někdy mám pocit, že patřím do jiné doby. Třeba do doby, kdy po plátně pobíhala Grace Kelly a na pódiích zpívala Billie Holiday,“...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.