Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Pardál fest nabídne pořádnou dávku rocku

 
úterý, 20. září 2016, 14:05

Nejlepší pivní servis, kvalitní kapely, zábavný doprovodný program – to bude Pardál fest – jednodenní hudební festival, který do Českých Budějovic přiveze značka Pardál. Rockeři a rockerky z české a slovenské scény rozezvučí struny kytar v sobotu 24. září na českobudějovickém výstavišti v pavilonu T. Brány areálu se otevřou v pravé poledne.

„Druhý ročník Pardál festu bude jednou z největších rockových akcí v kraji. Pozvali jsme bez výjimky osvědčené a populární kapely z Čech a Slovenska, dobře známé z rádií a festivalů. Prostor dostanou i skutečné legendy jako Desmod nebo Škwor,“ říká Zdeněk Filip, organizátor festivalu a brand manažer značky Pardál z Budějovického Budvaru. „Předchozí ročník festivalu se konal v areálu Budějovického Budvaru, letos jsme z důvodů stavby nového logistického centra v pivovaru museli hledat jiné prostory. Protože jde o opravdu velkolepou akci, využili jsme možnosti uspořádat Pardál fest v pavilonu T Výstaviště České Budějovice,“ dodává Zdeněk Filip.

Na scéně se postupně představí Desmod, Škwor, Krucipüsk, Doga, Walda Gang, Prague Conspiracy, Narttu, Všichni svatí a Rammstein Tribute show.

Line-up:

Všichni svatí
13:00 - 13:40

Narttu
14:10 - 14:50

Prague Conspiracy
15:20 - 16:00

Krucipüsk
16:30 - 17:20

Doga
17:50 - 18:40

Walda Gang
19:10 - 20:10

Škwor
20:40 - 21:50

Desmod
22:20 - 23:30

Rammstein Tribute show
00:00 - 01:00

Zábavu doplní doprovodný program se soutěžemi o vyladěné výhry od značky Pardál. Na místě bude zajištěno občerstvení, pivo a nealkoholické nápoje. Deště se bát nemusíte, celý areál je zastřešen.

Vstupenky je možné již nyní koupit na níže uvedených místech: 

  • Music center – náměstí Přemysla Otakara II., Krajinská 36/2, České Budějovice
  • Masné Krámy – Krajinská 13, České Budějovice
  • Návštěvnické centrum Budějovického Budvaru – K. Světlé 512/4, České Budějovice
  • Výstaviště České Budějovice – Husova 523, České Budějovice
  • Online vstupenky jsou rovněž k dispozici na webu www.pardal.cz/fest.

Cena vstupenek je 220 korun v předprodeji a 300 korun na místě. Zájemci mohou získat také vstupenky zdarma. K tomu postačí průběžně sledovat Facebook Pardála a vstupenky vyhrát v některé ze soutěží.

Mediální partnerem Pardál festu jsou Rock Rádio a Budějcká Drbna. Více informací najdete na www.pardal.cz/fest.

Soutěž o vstupenky na Pardál fest

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Pardál fest. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Z Liberce je kapela Krucipüsk. Správně je tedy odpověď A.

Dvě volné vstupenky na dnešní utkání vyhráli čtenáři Jana Frnochová, Dana Marešová a Jakub Havel. Blahopřejeme!

 


 

Kam dál?

Středy ve středu města zakončily kapely Бут a Betterway

pondělí, 19. září 2016, 16:49

Maraton Středy ve středu města zakončily minulý týden dvě kapely ostřejších kytar. Zatímco Бут valí pravověrný grind core po...

Devadesátky se vrací do klubu K2

sobota, 17. září 2016, 13:07

Soboty v K2 budou opět pravidelně patřit hudbě devadesátých let. Každou třetí sobotu v měsíci se vrací oblíbená party s názvem...

Mezinárodní filmový festival Voda Moře Oceány byl ve čtvrtek...

pátek, 16. září 2016, 18:28

Do vod sladkých i slaných vpluli hosté, diváci a organizátoři Mezinárodního filmového festivalu Voda Moře Oceány ve čtvrtek 15....

Pomozte získat „kosmický“ oblek, podpořte s chutí děti z Arpidy

pátek, 16. září 2016, 10:55

Charitativní projekt Podpořme Arpidu s chutí se snaží získat finanční prostředky k nákupu rehabilitačních přístrojů a pomůcek...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.