Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Českobudějovický Metropol představil novou službu - prodej vstupenek přes vlastní webové stránky

 
neděle, 11. září 2016, 18:03

Prohlédnout si program, přečíst si vše podstatné o vybrané akci a rovnou si zakoupit vstupenky. To vše samozřejmě z pohodlí domova. Českobudějovický Metropol v uplynulých měsících testoval novou službu - prodej vstupenek přes vlastní internetové stránky www.metropolcb.cz. Ačkoliv se zájem návštěvníků dal předpokládat, výsledek dopadl nad očekávání.

„Lidé naši novou službu využívali hned od začátku. Vstupenek se touto formou prodalo nemalé množství, což nám potvrdilo, že jsme se vydali správnou cestou,“ uvádí ředitel Metropolu Petr Holba.

V této chvíli je možné zmíněnou formou předprodeje zakoupit vstupenky převážně na akce, které pořádá přímo Metropol. „Ne vše, co se u nás děje, pořádáme my. Řada organizátorů si naše prostory pronajímá. Bude tedy jen pouze na nich, zda budou chtít prodávat vstupenky přímo přes náš web. Předpokládám ale, že zájem budou mít všichni,“ říká Petr Holba. Nabídka vstupenek by tak měla být v budoucnu kompletní.

Spuštění vlastního on-line systému předprodeje vstupenek neznamená, že Metropol nebude využívat i další elektronické distribuční kanály. „Již nějaký čas využíváme pro komunikaci s návštěvníky mobilní aplikaci pro smartphony. Dalším krokem bude propojení této aplikace s on-line prodejem vstupenek,“ dodává ředitel Metropolu.

Standardní doba předprodeje vstupenek na podzimní akce byla zahájena 29. srpna. Lístky je možné v Metropolu zakoupit každý všední den v odpoledních hodinách.

 


 

Kam dál?

RECENZE: Belgická Zygoma předvedla v Budějcích nevšední mix žánrů

neděle, 11. září 2016, 15:05

Rád chodím na koncerty kapel, které neznám, a nechávám se překvapit. Když jsem se dozvěděl, že v Budějcích bude hrát kapela,...

VIDEO: Vltava znovu ožila, tentokrát multimediální show Circle

sobota, 10. září 2016, 17:58

Jako každý rok i letos proběhla na budějcké náplavce akce Vltava žije, která opět přilákala velké množství návštěvníků. Ti, kteří...

Pub Animals otevřeli před klubem K2 bránu do světa reggae

sobota, 10. září 2016, 08:59

Opravdu pěkné přivítání si pro nás připravila skupina Pub Animals v podobě napínavého rockového intra a pozvolného překlenutí do...

Mezinárodní filmový festival Voda Moře Oceány letos představí téma...

pátek, 9. září 2016, 16:38

Do vln nevšedních zážitků, filmů a setkání se zajímavými osobnostmi se ve dnech 15. až 17. září můžeme ponořit díky 13. ročníku...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.