Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drive Tour 2016 míří se svou první zastávkou do Budějc

 
úterý, 30. srpna 2016, 16:41

Drive Tour míří na jih Čech a jako první zastávku roku 2016 si zvolila České Budějovice, přesněji lokalitu Sokolského ostrova. Zde partička kolem pořadu Drive na TV Óčko rozbalí svou pojízdnou sestavu dirtjumpových skoků 3. září od 10:00, aby si bikeři na horských kolech mohli zajet závod, ve kterém půjde především o kvalifikaci na pražskou zastávku, která je koncipována jako republikové mistrovství v kategorii MTB Dirtjump.

Drive Tour 2016 – České Budějovice

Pro návštěvníky je mimo jiné připraven doprovodný program v podobě flatland exhibic, nepřijdou zkrátka milovníci nachlazených drinků a ani jídla. Kdo prahne po muzice, celý den bude k jezdeckým výkonům hrát DJ Hrusha a večer se akce přesune na afterparty do přilehlého klubu K2, kde budou hrát skupiny The Unholy Preachers, Hazydecay nebo M2E či duo DJ vs. Bubeník – DJWill 4 ThmsD!

Proto neseďte doma, potvrďte akci na Facebooku a přijďte podpořit kluky při závodech nebo si užít party. bude to skvělej závěr prázdnin!

Více info na www.drivetour.cz nebo na Facebooku.

Drive Tour 2016 – Praha

Drive Tour si připravila pro své návštěvníky první oficiální Mistrovství České republiky v dirtjumpu horských kol. Součástí celé tour je kvalifikace v Českých Budějovicích (3. září) a finále spojené s velkými koncerty v Praze na smíchovské náplavce (16. a 17. září). Celá akce bude ojedinělá svým prvenstvím, nejen ve smyslu skoků na lodích, ale i svým formátem republikového mistrovství.

Jelikož je event postaven na základech televizního pořadu Drive, tak i mimo obrazovky bude partička propojovat lifestyle, extrémní sporty a hudbu. Zatímco budou kluci na kolech trénovat v pátek od 17:00 ve vzduchu hlavami dolů, divákům budou do uší znít před plánovanou pauzou legendární Pipes and Pints, The Unholy Preachers nebo M2E, které můžete znát z televizního pořadu G2 Band Academy. 

Sobota od 10:00 pak bude ve znamení posledních tréninků, ostrých závodních jízd, flatland či jetsurf exhibic a večerních koncertů. Náplavku si podmaní bikery uznávaní Hazydecay a jejich olomoučtí kamarádi Sunset Trail nebo se svou novou a velmi úspěšnou deskou kapela Prago Union.

Na úplnou afterparty si pak můžete zajít od 22:00 do areálu Radlická – kulturní sportovna, kde vám svou show předvedou DJWill 4 ThmsD, poledance amazonky Hellz Bitchez nebo miláček davů DJ Wich!

Akce bude ojedinělá jednak tím, že skoky, na kterých se pojede mistrovství republiky, jsou největší „pojízdnou“ soustavou tohoto typu ve střední Evropě, a jednak tím, že budou umístěny na zakotvených lodích pro dosažení maximálního vizuálního zážitku pro diváky, kteří budou mít skoky na dosah. Vidíme se tedy na Smíchovský Náplavce!

Potvrďte tak svou účast na Facebooku a přijďte si pro porci extrému 16. a 17. září na smíchovskou náplavku.

Více info na www.drivetour.cz nebo na Facebooku.

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

KULTURNÍ TIPY: V Budějcích vystoupí Kryštof, Xindl X, Meky Žbirka i...

úterý, 30. srpna 2016, 10:42

Nabušený kulturní program nabízí první zářijový víkend, který slibuje ještě krásné počasí. V sobotu nepropásněte na výstavišti...

Muzeum cestopisné literatury se rozloučí s létem živou muzikou

úterý, 30. srpna 2016, 10:09

S létem a prázdninovým cestováním se první zářijový víkend rozloučí Muzeum cestopisné literatury v Českých Budějovicích. Stane se...

Kuriózní plavidla se vrací na Vltavu. Ve Vyšším Brodě odstartuje v...

pondělí, 29. srpna 2016, 15:08

Je až k neuvěření, kolikátý ročník úspěšné akce se letos ve Vyšším Brodě koná. O nadcházející sobotě 3. září se na Vltavu sjedou...

Kotva promítá od září s novou digitální technologií

neděle, 28. srpna 2016, 08:00

Město modernizuje Kotvu, diváci by tak mohli mít kvalitnější zážitek z filmu než tomu bylo doposud. Od září bude v kině fungovat...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.