Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Město lidem, lidé městu: Retroparty tentokrát pod širým nebem

 
čtvrtek, 25. srpna 2016, 17:15

Kam dál posunout další Retroparty? S myšlenkou udělat party jako open air si její organizátoři hrají již dlouho. Ideálním spojením se nabídlo uspořádat venkovní Retroparty v rámci festivalu Město lidem, lidé městu, který se v Budějovicích uskuteční o víkendu 26. a 27. srpna.

Akce Retroparty se v Českých Budějovicích těší velkému zájmu a dalo by se bez nadsázky říct, že se jedná o jeden z největších mejdanů tohoto typu v republice. I proto se její venkovní mutace uskuteční v rámci festivalu Město lidem, lidé městu. Retroparty pod širým nebem vypukne v sobotu 27. srpna od 18 hodin na Piaristickém náměstí. 

Hudební program zajistí velmi zajimavé hudební kapely a dýdžejové. Jedná se o kapelu Noisy Pots, která platí ze jeden z nejčerstvějších a nejzajímavějších objevů české hudební scény. Dokážete si představit, jaké to je hrát elektronickou hudbu na hrnce, pokličky a jiné kuchyňské načiní? Že ne? Tak přijďte na Noisy Pots! Jako DJ's vystoupí Tee Jay Ivo, bez kterého by žádná retroparty v České republice nebyla tou pravou. DJ s obrovskými zkušenostmi a nezaměnitelnou selekcí skladeb vás dostane do varu. Spolu s ním zahraje také Hey Key. Ve 20:30 navíc na podium vlítne elektroswingová kapela Electro Swing Allstars.

Zároveň se od 21:00 budou hrát zlaté retro hity i v Café Klubu Slavie, kde se o vás postará DJ Dave Pouštěč. Mezi desátou a jedenáctou hodinou bude následovat živý hudební a taneční přesun z Piaristického náměstí do Café Klubu Slavie na oficiální Retroparty afterparty celého festivalu.

Vstup na open air je samozřejmě zdarma, ale u vstupu do Slavie se bude vybírat 100 korun poplatek za zábavu, kterou pro vás každoročně pořadatele Retroparty připravují. Samozřejmě nezapomeňte na dress code 50's - 90's, ať zapadnete do davu. Výzdoba bude připravena se vším všudy. Stačí přijít s dobrou náladou. Informace s akcí spojené a fotky sdílejte s oficiálním hashtagem #retropartycb. 

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Drumandbassové loučení s létem a prázdninami již tento pátek na...

čtvrtek, 25. srpna 2016, 14:33

Závěrečná party prázdnin s tou nejlepší sestavou! Miláček davů, největší hráč na podiu, největší tanečník a špičkový DJ – Bifidus...

Skyline: Z nové desky máme velkou radost!

čtvrtek, 25. srpna 2016, 07:59

Skupina Skyline vystoupila na rožmberské zastávce festivalu Hrady CZ a byla jednou z nejlepších kapel, alespoň co se nezávislé...

Visací Zámek: Je fajn, když se na tebe přijdou podívat fanoušci...

středa, 24. srpna 2016, 09:50

Skupina Visací zámek se na Hradech CZ trochu vymykala, protože v záplavě popiny to byla jediná pravověrná punková kapela na...

Rožmberské slavnosti nabídnou dobový vor, provazochodkyni nad Vltavou...

středa, 24. srpna 2016, 08:40

Dobový vor, provazochodkyně, tanečníci, kejklíři i hudební kapely a nejen ty se 27. srpna objeví v Rožmberku nad Vltavou. Na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.