Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drumandbassové loučení s létem a prázdninami již tento pátek na Gangster Trippin!

 
čtvrtek, 25. srpna 2016, 14:33

Závěrečná party prázdnin s tou nejlepší sestavou! Miláček davů, největší hráč na podiu, největší tanečník a špičkový DJ – Bifidus Aktif z letitroll.cz crew vás poctí svou návštěvou! Precizní set ze tří až čtyř přehrávačů najednou byste neměli prošvihnout.

Bifida doplní jihočeští harcovníci. Venku na letní scéně se představí všichni v housovém setu. Peklošmit (HellSmithovo housové alterego), Clipper a nebo právě Bifidus Aktiv v jednom ze dvou setů večera. 

Po desáté hodině večerní se party, jak je již zvykem, přesune do Café Klubu Slavie.

Party uvnitř klubu načne mladá dravá dvojice Bassheadz (P-Hell a Bambus), kteří si hned od začátku nebudou s nikým brát servítky. Od půlnoci je vystřídá mistní hudební chirurg M4d.doc. Po něm už ale přijde hvězda večera Bifidus Aktif. Na jeho set naváže pořadatel Gangster Trippin – HellSmith. Akci dokonči showmanská dvojice Weed a Fury.

Vstupné je venku zdarma, do klubu poté hodinu zvýhodněné vstupné 30 korun a od 23 hodin bude symbolických 50 korun. Návštěvníkům musí být více než 15 let.

Lineup:
  • 18:00 - 19:00 – Peklošmit
  • 19:00 - 20:30 – Clipper in da house set
  • 20:30 - 22:00 – Bifidus Aktif special house set!
  • 22:00 - 00:00 – BassHeadz (P-Hell & Bambus)
  • 00:00 - 01:00 – M4d.doc
  • 01:00 - 02:30 – Bifidus Aktif
  • 02:30 - 03:30 – HellSmith
  • 03:30 - 05:00 – Weed & Fury
 


 

Kam dál?

Skyline: Z nové desky máme velkou radost!

čtvrtek, 25. srpna 2016, 07:59

Skupina Skyline vystoupila na rožmberské zastávce festivalu Hrady CZ a byla jednou z nejlepších kapel, alespoň co se nezávislé...

Visací Zámek: Je fajn, když se na tebe přijdou podívat fanoušci...

středa, 24. srpna 2016, 09:50

Skupina Visací zámek se na Hradech CZ trochu vymykala, protože v záplavě popiny to byla jediná pravověrná punková kapela na...

Rožmberské slavnosti nabídnou dobový vor, provazochodkyni nad Vltavou...

středa, 24. srpna 2016, 08:40

Dobový vor, provazochodkyně, tanečníci, kejklíři i hudební kapely a nejen ty se 27. srpna objeví v Rožmberku nad Vltavou. Na...

KULTURNÍ TIPY: Rozlučte se s prázdninami stylově!

úterý, 23. srpna 2016, 09:11

Předposlední srpnový týden slibuje krásné počasí, tak vyrazte do města za kulturou. S létem a prázdninami se můžete rozloučit ve...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.