Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na páteční Gangster Trippin dorazí Let It Roll DJové!

 
pátek, 22. července 2016, 12:22

V pátek odstartuje letní drumandbassové šílenství prvním ze série tří mejdanů s notoricky známým názvem Gangster Trippin! GTčka, jak se této party přezdívá, budou přes léto součástí festivalu Central Park Slavie a proto začíná v pátek už v 18:00 na venkovní scéně u KD Slavie, odkud se ve 22:00 přesune do Café Klubu Slavie.

Dnešní party bude ze začátku pozvolná. Od 18:00 zahraje HellSmith, ale pod housovým alteregem Peklošmit. Po osmé hodině večerní ho za mixem vymění Thinngy. Ten zahraje do 22. hodiny a pak se celá párty přesune o pár metrů vedle do Café Klubu Slavie. V klubu se platí do 23. hodiny symbolické vstupné 30 korun. Po 23:00 bude vstup 50 korun. „Do klubu jsme museli dát symbolické vstupné. Nejde tak o peníze, jako o to, aby na akci nechodili nepřizpůsobiví občané, kteří by narušovali pohodu návštěvníků,“ vysvětluje promotér akce Otta Kovařík alias HellSmith.

V klubu už začne ta pravá drumandbassová nálož. Jako první do vás nasype dávku beatu Sha-nix. „Mladý českobudějovický DJ, který má potencionál,“ uvádí HellSmith. Po něm vystoupí právě DJ HellSmith, který připraví půdu pro velké hosty z Let It Roll bookingu, což je největší drumandbassový festival v Evropě! Přesně o půlnoci tedy nastoupí Halbax a v půl druhé otec právě festivalu Let It Roll a letitý harcovník Suki. „Oba dva hrají z více přehrávačů, mají obrovský hudební přehled a skvělou techniku hraní. Myslím, že to bude pro návštěvníky TOP zážitek,“ zve HellSmith. Celá party bude zakončena tvrdším drumandbassem. Řezník M4d.doc a po něm DJ bratři Weed a Fury rozhodně nebudou nikoho šetřit.

Součástí mejdanu bude parádní LED curtein projekce. „Je to nová věc, kterou jsme v klubu na GTčku ještě neměli. Jde o LED pruhy, které promítají animace,“ vysvětluje HellSmith.

Program:

18:00 – 20:00 Peklošmit
20:00 – 22:00 Thinngy

—> přesun do Café Klubu Slavie

22:00 – 23:00 – Shanix
23:00 – 00:00 – HellSmith
00:00 – 01:30 – Halbax
01:30 – 03:00 – Suki
03:00 – 04:00 – M4d.doc
04:00 – 05:00 – Weed & Fury

Vstup od 18:00 až 22:00 – ZDARMA
Vstup od 22:00 – 30 korun 
Vstup od 23:00 – 50 korun

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Kapela Jelen zahraje v borovanském klášteře

středa, 20. července 2016, 17:03

Nejen Magdalénám k jejich svátku, ale i všem fanouškům zahraje tento objev české hudební scény v prostoru zámecké zahrady. Jelen...

Na Piaristickém náměstí se v pondělí uskutečnila World Fashion Show...

středa, 20. července 2016, 10:03

V kouzelné atmosféře na Piaristickém náměstí pozvaní hosté a stovky diváků z řad široké veřejnosti viděli krásnou módní show, do...

Jedinečný festival opět propojí České Velenice a Gmünd. Dokáže, že v...

středa, 20. července 2016, 06:28

Oblíbený mezinárodní kulturní festival Übergänge - Přechody se po třech letech vrací! Návštěvníci Českých Velenic a rakouského...

Central Park Slavie ve čtvrtek ve znamení rocku. Zahrají Rozkrock a...

úterý, 19. července 2016, 15:54

Rockové pecky od Whitesnake, Def Leppard, INXS a dalších, české texty, České Budějovice... Že už víte, o kom je řeč? Samozřejmě o...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.