Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Oceán jede! Nová deska je nejprodávanějším domácím titulem minulého týdne

 
úterý, 14. června 2016, 10:47

Budějcká legenda Oceán bezpochyby zažívá úžasný rok. Studiový comeback se podařil na jedničku, nová deska Ve smíru má úspěch jak u kritiků, tak i fanoušků. Ostatně minulý týden se kapele podařil vskutku husarský kousek – deska byla dle žebříčku IFPI nejprodávanějším domácím titulem týdne!

Muzikanti tak mají důvod k oslavě a zítřejší křest alba v pražském Roxy bude ještě o to radostnější. Když píšeme o křtu, je třeba dodat, že k polití kotouče dojde hned na třech místech – kromě zmíněné Prahy i v Brně (22. června) a Bratislavě (19. srpna). O křest by neměli být ochuzeni ani fanoušci na domácí půdě, tedy v Českých Budějovicích.

Na album Ve smíru upozorňují i dva klipy – Dante a Bludný Holanďan. Zatímco první video má temnou a dusnou atmosféru, Holanďan plynule navazuje na původní tvorbu kapely. Oceán prostě jede a my této jedinečně skvadře držíme palce!

 


 

Kam dál?

Scooter rozvášnil České Budějovice

pondělí, 13. června 2016, 19:05

Německá legendární kapela Scooter se minulou sobotu zastavila v rámci turné Can't Stop the Hardcore Tour 2016 na výstavišti a...

Nový hudební objev Thom Artway poprvé v Přeštěnicích

pondělí, 13. června 2016, 18:18

Dalším potvrzeným hudebním interpretem 16. ročníku legendárního multižánrového festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice je mladý...

Prachatická nemocnice získala z benefice 55 tisíc korun

pondělí, 13. června 2016, 14:02

Šestý ročník benefičního koncertu Kdo má rád…, který se v sobotu 11. června konal na Martinském mlýně v Hrádku u Pěčína na...

Otáčivé hlediště neztrácí popularitu. Svědčí o tom téměř vyprodaná...

pondělí, 13. června 2016, 11:16

Soubory Jihočeského divadla připravují již od počátku května letní sezonu na otáčivém hledišti, která byla zahájena pro veřejnost...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.