Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Oslavte Den dětí o víkendu! Nabídka je pestrá

 
sobota, 4. června 2016, 09:23

Děti si chtějí každý Den dětí užít do sytosti. A to uprostřed týdne, kdy mají školu a spoustu kroužků, není dost dobře možné. Vynahraďte jim jejich svátek o tomto víkendu a navštivte jednu z akcí v jižních Čechách.

Indiánské léto v Géčku
Sobota 4. 6. od 14:00 do 17:00, Nákupní centrum Géčko
NC Géčko ovládnou Indiáni! Uvnitř centra vyroste obří týpí, které malí Indiánci pomalují dle své fantazie. Sami si vyrobí svůj lapač snů a užijí si indiánské malování na obličej i tanec. Venku poměří síly ve střelbě z luku a naučí se základy indiánštiny. Celým programem bude provázet Aleš Lehký. Přijďte si s dětmi užít zábavné odpoledne plné interaktivních indiánských úkolů.

Oslava Dne dětí – Pohyb ve vodě, na souši
Neděle 5. 6. od 14:00 do 18:00, Baby centrum Šikulka
Tematicky zaměřená oslava Dne dětí (spolupráce s vráteckými hasiči) – zábavné odpoledne, ze kterého si děti společně s rodiči odnesou spoustu překrásných zážitků i cen.

Dětský den s VZP
Sobota 4. 6., Hluboká nad Vltavou
Přijďte si užít dětský den do Sportovně relaxačního areálu Hluboká nad Vltavou. Čeká vás bohatý program pro rodiny s dětmi a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

Kniha džunglí
Sobota 4. 6. od 15:30, neděle 5. 6. od 17:30, kino Kotva
Užijte si známé dobrodružství v novém filmovém zpracování. Hrdinou filmu je chlapec Mauglí, člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem. Šér Chán chce zničit vše, co vnímá jako ohrožení a Mauglí cítí, že již v džungli není vítán. A tak opouští svůj domov a vydává se na dobrodružnou cestu plnou poznání.

Přijďte se s dětmi podívat na půlmaraton
Sobota 4. 6. od 19:00, náměstí Přemysla Otakara II.
Vezměte děti do města na zmrzlinu a přijďte se podívat na pátý ročník běžeckého svátku jménem Mattoni 1/2Maraton České Budějovice. Užijte si velkolepou sportovní podívanou s cílem na náměstí. Přes 2 500 běžců se zúčastní oblíbeného tříkilometrového rodinného běhu.

Kostkománie na Lipně otevírá brány do světa kostek
Sobota 4. 6. od 11:00, Lipno nad Vltavou
Největší interaktivní výstava modelů z LEGO kostek v České republice otevírá novou expozici pro letošní sezónu právě tuto sobotu. Těšte se na 250 modelů a soch a 50 MEGA staveb z více než 7 000 000 kostek.

ZOO Tábor pořádá dobrodružnou výpravu
Sobota 4. 6., ZOO Tábor
Pro dětské návštěvníky si ZOO u příležitosti Dne dětí připravila speciální program. Děti vyrazí na dobrodružnou výpravu po zoologické zahradě, na jejímž konci na ně čeká sladká odměna.

Napsal(a) Klára Havlínová

Štítky Den dětí

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na koncert kultovní Znouzectnosti

čtvrtek, 2. června 2016, 11:54

Neskutečných 30 let na scéně, skoro 3000 vystoupení, lehce ke 300 písním. Tři týpci. Často jen příslovečné tři akordy. Někdy i...

Jižní Čechy olympijské v plném proudu. Tentokrát v Táboře

čtvrtek, 2. června 2016, 08:03

Přes 2,5 tisíce dětí i dospělých se alespoň na okamžik mohlo vžít do kůže olympioniků. Unikátní sportovní roadshow se představila...

Naučnou výstavu s Igráčkem v NC Čtyři Dvory si užijí celé rodiny

středa, 1. června 2016, 12:29

Igráček. Kult, nebo chcete-li legenda… Že je stále u prcků i dospělých oblíbený, dokazuje interaktivní výstava pojmenovaná...

DEN DĚTÍ: S ratolestmi zajděte ke Sportovní hale nebo na Želvy Ninja 2

středa, 1. června 2016, 07:51

První červen neodmyslitelně patří nejmenším. Každoročně se slaví Mezinárodní den dětí. U jeho příležitosti se konají nejrůznější...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.