Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Již tuto neděli se uskuteční 9. charitativní fotbalová exhibice

 
čtvrtek, 26. května 2016, 13:15

Už podeváté. Ale tentokrát s několika změnami. Hlavní změnou bude zřejmě místo konání. Letošní ročník se totiž uskuteční na domovském stadionu Dynama České Budějovice – Střeleckém ostrově. Tou druhou je, že k vidění nebude pouze souboj Mádl teamu a Realu Top Praha. Tentokrát na zelený pažit vyběhne také tým složený z hráčů Motoru, Dynama a Jihostroje! Vše odstartuje v neděli 29. května od 13 hodin.

V loňském roce se povedlo vybrat neuvěřitelných 150 tisíc korun a organizátoři budou chtít toto číslo minimálně vyrovnat. Však diváci, kteří na Střelecký ostrov dorazí, si budou moci prohlédnout celou plejádu hvězd. Fanoušci se můžou těšit na spoustu herců, zpěváků nebo sportovců. Jmenujme například Vojtu Kotka, Vojtu Dyka, Alexandera Saláka a další.

Celé odpoledne se ale neponese pouze ve fotbalovém duchu. Stejně jako v loňském roce otevře svůj charitativní bazar Emma Smetana. V tomto bazaru si budou moct návštěvníci koupit různé předměty od známých osobností.

Výtěžek z celé akce poputuje na dětské oddělení Nemocnice České Budějovice a centru Arpida.

Akci obohatí také čtyři koncerty. Vystoupí Xindl X, Ewa Farna, poslední vítězka československé superstar Emma Drobná a na závěr to rozbalí Ready Kirken. Poté je připravena také autogramiáda.

Celým programem budou provázet skvělí moderátoři Adéla Jirkalová a Milan Džuba.

Samozřejmostí budou také různá skákadla, doprovodné fotbalové atrakce a další soutěže pro děti.

Vstupné je stanoveno na 50 korun, pro děti do deseti let za 20 korun. Lístky můžete kupovat v předprodeji, ale od 11:30 také na místě.

Program:

12:00 otevření areálu
13:00 vystoupení: Xindl X
14:00 první utkání: Mádl team - Budějcké mašiny (Motor, Dynamo, Jihostroj)
15:00 vystoupení: Emma Drobná
15:20 druhé utkání: Real Top Praha - Budějcké mašiny
16:20 vystoupení: Ewa Farna
16:40 třetí utkání: Mádl team - Real Top Praha
17:30 vystoupení: Ready Kirken a zároveň autogramiáda
18:00 závěr

Účastníci: Jiří Mádl, Xindl X, Ewa Farna, Ema Drobná, Adam Mišík, Vojtěch Kotek, Vojta Dyk, Alexander Salák, Martin Hanzal, Emma Smetana, Nikol Švantnerová, Robert Záruba, Jitka Nováčková, Braňo Holíček, Martin Latka, Johny Machette, Jiří Novotný, Ladislav Hampl, Tomáš Novotný, Michal Čoudek, Leoš Noha, Pavel Mádl, Jakub Smrž, Jiří Kladrubský, Jordan Haj, Michal Chovan, Tomáš Pešír, Josef Straka, Petr Sailer, Roman Vráblík, Jiří Babica, Pavol Švantner, Tomáš Kučera, Karel Diviš, Stanislav Bednařík, Pavel Kantor, Tomáš Nouza, Zdeněk Piškula, Jakub Suchánek, Jakub Janatka, Petr Benát, Tomáš Fila, Michal Klesa, Jiří Kraffer, Radek Mach, Standa Marek, Jaromír Plocek, Radim Pouzar.

Další informace na: www.exhibice.cz

Napsal Aleš Skok | Foto Jan Homolka
 


 

Kam dál?

Jsem Human of Budějovice – pohled na jedinečný experiment očima...

úterý, 24. května 2016, 11:44

Před časem se ke mně dostaly informace o jedinečném sociologicko-divadelním projektu Humans of Budějovice, který má za cíl ukázat...

KULTURNÍ TIPY: Budějovický Majáles naplní město kulturou a koncerty

úterý, 24. května 2016, 08:41

Od pondělí do pátku probíhá v centru města Budějovický Majáles 2016. Nenechte si ujít program studentského festivalu, který letos...

V Temelíně o víkendu strašilo

pondělí, 23. května 2016, 09:52

Téměř 1200 duchů, kouzelníků a čarodějnic se minulou sobotu sešlo v Jaderné elektrárně Temelín. Děti zde soutěžily o nejlepší...

TOP 10 Budějovického Majálesu 2016

neděle, 22. května 2016, 18:43

Nevyznáte se v programu studentského festivalu Majáles 2016? Přečtěte si naše tipy na top akce a hned budete mít jasno, kde...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.