Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Okouzlující Nano zahrají v sobotu společně s Lex Barker ve Velbloudu

 
středa, 20. dubna 2016, 08:40

„Nano jsou jiní. Nano jsou okouzlující,“ říkají o této svérázné partičce organizátoři sobotního koncertu v Velbloud Music Baru. Pokud nevíte, kdo Nano jsou, vězte, že se jedná o skvělou indie rock/popovou kapelu z Prahy.

V čele skupiny stojí výrazná Marquet, kterou kryjí současní i bývalí členové kapel Queens Of Everything, Prague Ska Conspiracy či Basta Fidel. Nano jsou po koncertní stránce velmi aktivní, vidět jste je mohli v celé řadě klubů, ale i na festivalových prknech. Ostatně ani ve Velbloudu nebudou hrát poprvé.

Jako speciální host večera se představí místní chasníci Lex Barker. Jejich rap-rock si získává čím dál více fanoušků! Organizátoři slibují také DJ Afterparty. „Kdo že nám to bude vyhrávat k tanci a poslechu? To si zatím schováváme jako překvápko,“ vzkazují pořadatelé.

Na sobotní koncert Nano a Lex Barker mohou tři z vás získat vstupné pro dva. Stačí jen odpovědět na následující otázku a doufat, že budete vylosováni.

Soutěž o vstupenky koncert kapel Nano a Lex Barker (23. 4. - 21:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na vystoupení kapel Nano a Lex Barker. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Album se jmenuje 2am Bedroom Songs. Správně je tedy odpověď A.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Václava Medalová, Pavel Strnad a Lucie Michnerová. Blahopřejeme!

Napsal Václav Votruba | Foto Facebook kapely Nano
 


 

Kam dál?

Devět kruhů pekla odhalí krutou tvář režimu v Kambodži

úterý, 19. dubna 2016, 17:23

Cestování je krásná věc a dobrá zkušenost. Veronika Pospíšilová, zakladatelka občanského sdružení Hvězdice, by o tom mohla...

KULTURNÍ TIPY: Na jihu Čech vystoupí Václav Noid Bárta, Inekafe,...

úterý, 19. dubna 2016, 09:45

Solidní hudební sklizeň vás tenhle týden čeká v jihočeské metropoli! Cestu si k nám udělají kromě výše zmíněných umělců také...

Album Fatherland budějckých Pub Animals opět rozvířilo vody české...

pondělí, 18. dubna 2016, 11:32

Po pěti letech od vydání debutového alba Safar-I, za které kapela získala cenu Anděl v kategorii ska/reggae, přichází Pub Animals...

Chotýčanským vojákům Švejkova pluku se ve své nové knize věnuje Jan...

neděle, 17. dubna 2016, 18:51

Vojáci Švejkova pluku. Tak svou novou knihu, která vyšla v limitovaném nákladu 300 kusů, pojmenoval Jan Ciglbauer z Českých...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.