Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Třetí sobota v měsíci je opět tady. Devadesátky zazní v klubu K2

 
pátek, 15. dubna 2016, 09:18

Čas letí jako voda a třetí sobota v měsíci je opět tady. Na programu je tak pravidelná klubová noc v K2 s názvem Devadesátky! Tentokrát uslyšíte za mixážním pultem DJ Lukáše Pohůnka, který má zkušenosti s 90. léty jako málokdo.

Uvidíte se opět v čase, kdy celý svět a především taneční parkety diskoték ovládaly nesmrtelné hity jako je Shut up od Sin with Sebastian, Black or White od Michaela Jacksona, Wannabe od Spice Girls, Scatman's World od Scatman, dále třeba Bellini a hit s názvem Samba de Janeiro.

K této době se můžete vrátit právě tuto sobotu a připomenout si, jak to bylo před několika lety. DJ nezabrouzdá pouze do taneční scény, ale podívá se i do rockové sbírky. Nirvana, R. E. M., Metallica, Bon Jovi a další podobné kapely vás budou provázet po celý večer.

To a stovky dalších nesmrtelných skladeb zazní na pravidelné akci v K2! Pokud jste vyrůstali v 90. letech a rádi si zatancujete, tak tato noc je přímo pro vás. Vstupné je opět symbolických 30 korun.

 


 

Kam dál?

Jeden z vrcholů Mezinárodního dne památek se v neděli uskuteční ve...

pátek, 15. dubna 2016, 08:41

K Mezinárodnímu dni památek se o víkendu 16. a 17. dubna připojí také historické objekty na jihu Čech. Turisté se tak mohou těšit...

Music Club Lannova 33 musel změnit název akce, mohlo dojít k zaměnění...

čtvrtek, 14. dubna 2016, 08:55

Českobudějovický Music Club Lannova 33 mohl mít zaděláno na průšvih. Akci, která se zde bude konat v pátek, pojmenoval ve...

Konec čekání... V neděli se do Kláštera Zlatá Koruna vrátí vzácná...

středa, 13. dubna 2016, 19:21

Po 78 letech se vrátí domů... A to dokonce na den přesně! Gotický deskový obraz, který je známý pod názvem Zlatokorunská madona,...

V sobotu bude v budějckém středověkém městečku slavnostně přivítán...

středa, 13. dubna 2016, 14:38

Také v letošním roce se České Budějovice připojí k Mezinárodnímu dni památek. V sobotu 16. dubna se tak lidé mohou těšit na plno...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.