Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Alkohol tekl proudem a lahve létaly vzduchem. Taková byla březnová Dámská jízda

 
sobota, 2. dubna 2016, 13:28

Barmanská show, Festival zdraví a esoteriky, losování o krásné ceny, druhý díl komedie Moje tlustá řecká svatba, příjemná atmosféra i zábava. To vše zažilo něžné pohlaví na březnové Dámské jízdě v multikině CineStar.

Není nad to, si jednou za čas odpočinout od všech každodenních povinností a poklábosit si s kamarádkami. Mnoho žen si díky tomu oblíbilo akci, pořádanou multikinem CineStar České Budějovice, Dámskou jízdu. Nikdy nechybí sklenka na uvítanou, slosovatelný lístek a místo v sále.  

Tentokrát si ale dámy moc neposeděly. Eduard Mertl nalákal téměř všechny před filmové plátno a rozjel slušnou barmanskou show. Dámy tleskaly, alkohol tekl proudem a led létal po podiu.

Krásné ceny, jako vstupenky na esoterický festival, který se bude konat od 9. do 10. dubna v Týně nad Vltavou, lahve vína, lístky na další Dámskou jízdu, udělaly radost nejenom výherkyním. Hlavní cena, jeden den hýčkání a vizuální proměny, se nemohla dobrat majitele. Říká se ale do třetice všeho dobrého, a tak nakonec si i tato výhra našla svou majitelku. Jak její proměna dopadne, se dozvíme na další Dámské jízdě, která se odehraje 27. dubna, a promítat se bude předpremiéra filmu Jak přežít single.

Na březnovou jízdu vybrala ředitelka kina Svatava Kopečková druhý díl komedie Moje tlustá řecká svatba. Pro filmové nadšence bývá většinou číslice za názvem filmu alarmující. Druhé a třetí díly zdaleka nebývají tak úspěšné jako první. S takovýmto pocitem usedala do sedačky i Budějcká Drbna. Když se ale na filmovém plátně objevil nevkusný velký dům rodiny Portokolových, otec v podání stejného herce Michaela Constantina, který v první minutě pronáší svou slavnou repliku „Stárneš, měla by ses vdát“, je jasné, že půjde o stejně milou odpočinkovou komedii, jako tomu bylo u prvního dílu.

Budějcká Drbna dává snímku 72 % a doporučuje se před tím podívat na stejnojmenný první díl.

 


 

Kam dál?

V Českých Budějovicích začínají Ozvěny Febiofestu

čtvrtek, 31. března 2016, 18:19

V českobudějovickém multikině CineStar začínají Ozvěny Febiofestu, potrvají do soboty. Diváci se mohou těšit například na filmy...

Povede se nahradit legendární Highway 61? V dubnu zahájí provoz River...

čtvrtek, 31. března 2016, 17:53

Chyběl vám nedávno zavřený klub Highway 61, který byl oblíbenou destinací milovníků bluesové a jazzové hudby v Budějcích? Není...

FILMOVÉ PREMIÉRY: Mark Wahlberg a Will Ferrell opět řádí ve společné...

čtvrtek, 31. března 2016, 15:08

Tento týden si v CineStaru přijdou na své hlavně diváci, kteří rádi z kinosálu odchází s úsměvem na tvářil. Premiéry mají filmy...

SOUTĚŽ: Letní Přeštěnice už v dubnu v Café Klubu Slavie

čtvrtek, 31. března 2016, 11:22

V českobudějovickém hudebním klubu Café Klub Slavie proběhne 9. dubna jeden ze tří plánovaných WARM UP večírků k festivalu OAMF...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech miliony diváků. Smuteční rozloučení rovněž výrazně zvýšilo návštěvnost na internetu a internetového zpravodajství, a to až o čtvrtinu. Vyplývá to z informací televizních a internetových společností. Gott zemřel po těžké nemoci 1. října. Dnes se ve svatovítské katedrále konala zádušní mše, v pátek na pražském Žofíně smuteční rozloučení pro veřejnost.

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října 2018 do konce března 2019, vyjížděli hasiči k více než tisícovce požárů komínů. Přes opakované varování ze strany kominíků i hasičů toto číslo dlouhodobě neklesá, naopak meziročně mírně roste. Vyplývá to ze statistik hasičů a pojišťoven.

Končící šéf TOP 09 Pospíšil se stal předsedou pražské organizace

Poslanec Evropského parlamentu a dosavadní předseda TOP 09 Jiří Pospíšil se stal šéfem pražské organizace strany. Rozhodl o tom dnešní sněm organizace v hlavním městě. Pro jeho zvolení hlasovalo 73 z 99 delegátů, sdělila mluvčí TOP 09 Lenka Brandtová. Pospíšil už nebude na listopadovém volebním sněmu TOP 09 obhajovat post předsedy. Jako šéf pražské TOP 09 chce lépe koordinovat práci na magistrátu s aktivitami městských částí, kde má strana silné zastoupení, aby se straně víc dařilo prosazovat programové priority.