Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Tenisky na druhý Fitness ples opět s sebou

 
středa, 24. února 2016, 09:55

Vrchol plesové sezony přichází v okamžiku, kdy instruktoři vymění činky a propocené dresy za večerní róbu a tenisky za lakovky a plesové střevíčky. Tenisky ovšem nezůstanou ležet v koutě. Netradiční ples Fitness 14 si nenechte ujít, zvána je široká veřejnost.

V pátek 4. března se uskuteční druhý ročník Fitness plesu v KD Vltava České Budějovice. Stejně jako loni bude celým večerem provádět oblíbený českobudějovický bavič Miloš Knor, známý z pořadu Na stojáka. Chybět nebude originální předtančení a nezapomenutelné půlnoční překvapení, které mělo loni ohromný ohlas, a proto se i letos o jeho ztvárnění postarají samotní instruktoři.

Taneční vyžití si užije opravdu každý. Pro ty nejnáruživější je přichystána speciální soutěž StarDance, při které si soutěžící budou moci vybrat tanečního partnera z řad instruktorů a soutěžit s ním před „odbornou“ porotou o zajímavou výhru.

Hodnotné ceny budou čekat na své vítěze také v bohaté tombole. Může se vám lehce stát, že po hlavním slosování odjedete z plesu na značkovém kole, nebo si budete moci konečně užít relaxační víkend ve Wellness hotelu Rezidence v Nových Hradech. Sportovní nadšenci pak jistě uvítají další z hlavních cen, totiž prémiové členství do Fitness 14.

Podtitul Fitness plesu zní Never Stop Cycling for Bazalka. Hlavním cílem plesu je najet co nejvíce kilometrů na indoor kolech. Specializovaný prodejce značkových čtyřkolek G4R totiž za každý ujetý kilometr na plese věnuje 100 korun centru Bazalka, které se stará o děti s těžkým zdravotním postižením. A proto tenisky berte rozhodně s sebou. Každý kilometr se počítá!

Druhý ročník Fitness plesu odstartuje 4. 3. 2016 v 19:00. Zváni jsou nejen klienti Fitness 14, ale i široká veřejnost. Přijďte podpořit centrum Bazalka a užít si noblesní večer s instruktory. Vstupenky zakoupíte na recepci Fitness 14. Více informací naleznete na Facebooku.

Soutěž o vstupenky na Fitness ples

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát po dvou vstupenkách na Fitness ples. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do nedělní 20. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správná odpověď byla Ganbanjoku

Dvě vstupenky na Fitness ples vyhrály čtenářky Ivana Supuková a Leona Šťastná. Blahopřejeme!

Napsal(a) Jana Beránková
 


 

Kam dál?

FOTO: Klapka! Anděl Páně podruhé! Filmaři točí v Českém Krumlově...

úterý, 23. února 2016, 13:24

Až do 25. února se v zámeckém městě Český Krumlov natáčí pokračování oblíbené české pohádky Anděl Páně. V hlavní roli anděla...

KULTURNÍ TIPY: Nabitý program kin vás přenese do Thajska i na koncert...

úterý, 23. února 2016, 11:52

Jak se vrátit v čase? Stačí v neděli zajít do multikina CineStar na záznam koncertu Queen z roku 1975. Nedočkaví fanoušci můžou...

Derek Zoolander je zpět! Nezapomenutelný model opět řádí na plátnech...

pondělí, 22. února 2016, 16:35

Dlouho očekávané pokračování komedie Zoolander je právě v kinech. Druhou premiérou, na kterou můžete do CineStaru zajít, je...

Program Café Klubu Slavie neztrácí na atraktivitě ani v březnu

pondělí, 22. února 2016, 13:51

Jestli si myslíte, že největší jména už letos Café Klub Slavie navštívila, jste na omylu. Ani v březnu se této klubové scéně...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.