Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Problémy? To nechceš!

 
pondělí, 22. února 2016, 11:10

Začneme příkladem ze života. Dejme tomu, že rádio vůbec neposloucháš. Když neposloucháš rádio, nevíš, co se ve světě děje. A když nevíš, co se děje, nedozvíš se, že je ve tvým městě velká demonstrace. Když nevíš, že je ve tvým městě velká demonstrace, připleteš se mezi lidi, který protestujou. A když se připleteš do davu protestujících, dostaneš kamenem do hlavy. A když dostaneš kamenem do hlavy, skončíš v nemocnici, a to nechceš! A to je jen jeden z mnoha příkladů.

Když prostě neděláš věci pořádně, když potkáváš špatný lidi nebo když neposloucháš správnou muziku nebo slušný rádio, přijdou vždycky problémy a #ToNechces. Takže jestli nechceš třeba poznat, jak chutná chlapská láska, dostat do huby, přijít o barák, o manželku nebo o řidičák a mít spoustu dalších problémů, poslouchej radši RockRadio.

Najdi si nás v éteru, nebo na webu www.rockovyradio.cz, ale také na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu pod hashtagem #ToNechces.

RockRadio - Rock je slušná muzika!

 


 

Kam dál?

Oblíbená pohádka Anděl Páně se dočká pokračování. Nyní se točí v...

neděle, 21. února 2016, 14:49

Do Českého Krumlova se tento týden opět nastěhovali filmaři. Od 18. února zde natáčí pokračování velmi úspěšné pohádky Anděl...

Po smyslu utrpení se ptá výstava Barbory Bálkové v Galerii Mariánská

neděle, 21. února 2016, 12:44

Prostřednictvím fotografií a prostorových instalací se výstava Odvrácená strana ráje ptá po smyslu utrpení v lidském životě, po...

A SweetWater Trick? jsou mrtví, přivítejte kapelu Alike

neděle, 21. února 2016, 10:07

Nikde žádná oficiální zmínka, ale štěbetají si o tom snad i ti pomyslní ptáčci na střeše. Velešínští A SweetWater Trick? jsou po...

ARTHEMION: Pocit z prvního demíčka? Obrovské nadšení!

sobota, 20. února 2016, 14:34

Před několika dny jste si mohli na Budějcké Drbně přečíst recenzi na debutové demo písecké kapely Arthemion. Nahrávka nás...

 

Komentáře

Václav Vašek

Můžu tedy jezdit opilý a když mne zastaví policie, řeknu, že poslouchám RockRadio a nic se mi nestane?

pondělí, 22. února 2016, 14:47
 
 
Frodo kocour

Radio neposlouchám a nijak mi to nechybí. A že bych se tím nějak ochudil moc nevěřím. A žvásty o "správné muzice" si strčte do zadele. Každý má jinou "správnou muziku. Takže tenhle blbý reklamní sloupek si zasuňte tam, kam slunce obvykle nesvítí.

pondělí, 22. února 2016, 13:20
 
 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.