Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Čekáte na první pořádný mejdan v roce? Gangster Trippin přiváží tento pátek dvě velké hvězdy!

 
středa, 13. ledna 2016, 18:06

Všichni si odpočinuli po oslavách Vánoc a Silvestra, od té doby bylo město mrtvé a o mejdan člověk nezavadil. Všechno se ale změní 15. ledna, kdy do Café Klubu Slavie dorazí další ze seriálu Gangster Trippin! Kdo je hostem? Dvě velké hvězdy. Vlastně tři!

Představme si tedy, kdo do vás dodá velkou dávku energie. 

One Way (PL) - Let It Roll

Dvoučlenný polský projekt One Way. Stojí za ním půvabná DJane Sensimilia a ještě půvabnější DJ Doc.da.name:), kteří jedním směrem kráčí už několik let, a to nejen za mixážním pultem, ale i ve společném manželském životě! Eliza a Vojta jsou dva nespoutané živly, z kterých během hraní srší obrovská dávka energie a jen gramce a desky jim k jejímu uvolnění zdaleka nestačí. Ruce a nohy lítají neustále vzduchem, s úsměvem od ucha k uchu udržují kontakt se svým publikem a rádi se vám vždycky podepíšou. Možná by si až jeden řekl, že by to mohlo být na škodu hudební stránce věci. U této dvojice to však je právě naopak. Vojta hraje už od roku 1999, Eliza začala o šest let později. Oba dva jsou tedy velmi zkušenými DJ's, kteří dobře znají své role a perfektně se doplňují. Výsledkem jsou pak mixy, které nechávají jen stěží někoho v klidu sedět!

N:Force - Let It Roll

N:Force je český neurofunkový DJ a promotér. Zakladatel projektu Neurofunk Will Never Die, člen Let It Roll bookingu, LIR crew, Break Art crew a první z řady Imagination DJ's během svých setů naservíruje jedinečnou neurofunkovou nálož ze tří decků. Díky své lásce ke zlomeným beatům a pracovnímu nasazení se v posledních letech podílel na akcích jako Let It Roll Winter, Let It Roll Open Air, X-Massacre, Hospitality, Ram Night, Let It Roll On Tour a na mnoho dalších. V jeho setech můžete slyšet prolínání nového neurofunkového soundu s klasickým techstepem.

Jako statný jihočeský support vystoupí opravdová smetánka! Pořadatel Gangster Trippin - HellSmith, bombarďák a pořadatel Therapy Sessions CZ - Hanzall! Jako nová krev je na mejdanu pozvaná dvojice BassHeadz. Na začátek ještě zahrají mistr přípravy s papírkem a klubový nástěnkář SadMan a po něm nadějný mladý producent z Budějc, kterému vychází tracky do světa jak po másle - R-flyer!

Do 22 hodin je vstupné zdarma, po 22. hodině 50 korun. Vstup je od patnácti let.


Nový set od N:Force, který vyšel v úterý! Gangster Trippin je první akce od jeho vydání, vy si jej poslechněte už nyní. Živě ho uslyšíte tento pátek!

 


 

Kam dál?

Volejbalový ples 2016 se uskuteční 20. února. Předprodej vstupenek...

středa, 13. ledna 2016, 15:53

Plesová sezona je v plném proudu a během ní někteří vytahují obleky ze skříně i víc než jedenkrát. I letos dá těmto lidem...

Národní památkový ústav plánuje rekonstrukci a otevření kaple...

středa, 13. ledna 2016, 11:22

V dávných dobách zde umírali lidé na nevyléčitelné infekční nemoci. Morový špitál s kostelem Nejsvětější trojice, který stojí na...

Jihočeský kraj pořádá vůbec první reprezentační ples, ponese se v...

úterý, 12. ledna 2016, 17:05

Takový reprezentační ples doposud v Jihočeském kraji chyběl. To se ale mění v letošním roce. V roce, který má pro malebné jižní...

Stávající točna zůstane v Českém Krumlově asi i po roce 2017

úterý, 12. ledna 2016, 15:10

Otáčivé hlediště zůstane v českokrumlovské zámecké zahradě ve stávajícím stavu patrně i po roce 2017. Prodloužení původní lhůty...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.