Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na Lannovce je nový hudební klub. Otevřeno má každý den

 
pondělí, 28. prosince 2015, 12:59

Na čísle popisném třiatřicet sídlí nově otevřený podnik, který zájemcům nabízí kavárnu i hudební zábavu. A právě dvě trojky jsou i v názvu – Music Club Lannova 33. Pro širokou veřejnost majitelé připravují Silvestrovskou party.

Něco podobného na frekventované budějcké ulici chybělo. Od 6. listopadu si ale nejen Budějčáci mohou dělat dny pestřejší v klubu Lannova 33. „Otevřeno máme každý den od 10 hodin. Jen v neděli máme od 12 hodin. V týdnu klub zavíráme o půlnoci a z pátka na sobotu a ze soboty na neděli pak ve čtyři hodiny ráno,“ upřesnila jednatelka firmy Lenka Kuchtová.

Každý pátek a sobotu se návštěvníci mohou těšit na speciální akce v doprovodu zkušených chlapíků za mixážním pultem. „Svým způsobem je každý klub specifický. U nás ale máme čepované pivo, což nebývá až tak zvykem a navíc kromě příjemného prostředí ručím i za naši profesionální obsluhu,“ říká Kuchtová.

Taneční prostory v Music Clubu Lannova 33 jsou pro 200 lidí. Majitelé si pro návštěvníky připravili i další vychytávky. V klubu jsou například šipky nebo dětský koutek. „Ten samozřejmě není určen pro večerní akce, ale fungujeme zároveň jako kavárna, takže k nám mohou přijít přes den i maminky s dětmi,“ dodává dále s úsměvem jednatelka.

A právě kavárna v Lannově 33 je lákavá. Nenabízí žádné klasické šálky, ale luxusní brazilskou kávu praženou ve Španělsku. K tomu nechybí ani dortíky a jiné zákusky. Po denním programu pak každý večer ze zcela nově pořízených repráků a za doprovodu světelných efektů začne hudební show.

Profesionální obsluha disponuje za barem širokým sortimentem alkoholických nápojů. „Není problém udělat míchané nápoje a koktejly. V peci můžeme připravit i několik druhů pizzy,“ upřesňuje Kuchtová s tím, že na léto klub chystá otevření předzahrádky i terasy.

Nejbližší akcí Music Clubu Lannova 33 bude Silvestrovská party. Hity uplynulého roku budou hrát dva DJové. Vstupenka stojí 150 korun a je v ní raut i láhev malého sektu.

 


 

Kam dál?

Nejkrásnější vánoční pohádky? Společně jsme vybrali Tři oříšky pro...

neděle, 27. prosince 2015, 16:08

Žádné překvapení… Tak by se dala shrnout anketa o nejkrásnější českou vánoční pohádku, kterou jsme vyhlásili na Štědrý den. A...

RECENZE: Divadelní hra Archa naděje nabízí silný příběh, ze kterého...

pátek, 25. prosince 2015, 15:40

Už dlouhou dobu bylo jasné, že projekt Archa naděje bude opravdu obrovskou událostí. V základech nalezneme známý příběh potopení...

ANKETA: Vyberte nejkrásnější českou vánoční pohádku

čtvrtek, 24. prosince 2015, 17:03

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i pohádky. Na kterou se ale díváte nejradši? Sami jste vybrali sedm nejkrásnějších...

Návštěva kostela patří ke Štědrému dni jako hrnek k podšálku

čtvrtek, 24. prosince 2015, 10:15

Ke Štědrému dni nepatří jen zářivý stromek, dárky a kapr, ale i půlnoční mše. Kam se na ni 24. prosince vydat zjistíte v našem...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.