Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Pub Animals končí se vstáváním

 
pátek, 18. prosince 2015, 19:10

Poslední ze série ranních koncertů, kterými Pub Animals bavili náhodné kolemjdoucí v uplynulých týdnech, se neodehrál nikde jinde než na náměstí Přemysla Otakara II. Kapela to rozbalila přímo v uličkách vánočního trhu a návštěvníci se tak už kolem desáté hodiny začali spokojeně pohupovat v rytmu reggae.

„Celý projekt #reggaerano se vydařil, spoustě lidem jsme po ránu zvedli náladu. Teď je načase se vrátit zpátky do studia,“ říká baskytarista Petr Bidlo. Kdo si rád přispí a nestihl žádné z ranních vystoupení, má poslední možnost vidět Pub Animals v sobotu 19. prosince v klubu Highway 61, kde odehrájí krátký set jako překvapení na vánočním koncertu kapely HE band.

Pak už nezbývá nic jiného, než si počkat na křest alba Fatherland, které vychází v březnu příštího roku.

 
Pub Animals #reggaerano náměstí

Poslední #reggaerano za námi. Díky Budějice!

Zveřejnil(a) Pub Animals dne 18. prosinec 2015

 

Foto Jan Luxík
 


 

Kam dál?

Cestující v MHD potěší vánoční hudba

pátek, 18. prosince 2015, 15:50

Dopravní podnik města České Budějovice připravil ve spolupráci s českobudějovickou konzervatoří zajímavé předvánoční zpestření...

Ohromná radost! Budějčák Pavel Dvořák zahraje se Sebastien na...

čtvrtek, 17. prosince 2015, 10:06

Sotva organizátoři největší metalového festivalu - německého Wacken Open Air - oznámili termín pro ročník 2016, objevila se...

Hudba pomáhala uprchlíkům překlenout nepříjemné zprávy

čtvrtek, 17. prosince 2015, 08:15

Jihočeské divadlo uvede v pátek 18. prosince světovou premiéru činoherní inscenace Archa naděje. Hra, v režii umělecké šéfky...

SOUTĚŽ: Návrat do hereckého prostředí 20. století obstará hra...

středa, 16. prosince 2015, 14:59

Do DK Metropol přijede ve čtvrtek 17. prosince přijede Divadlo Na Jezerce představit hru Arnošta Goldflama Komedianti. Hra...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.