Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hudební klub K2 si nachystal víkend ve znamení kapel

 
čtvrtek, 10. prosince 2015, 14:03

Klub K2 si na pátek a sobotu přichystal doslova hudební trháky. Na konci pracovního týdne vystoupí v oblíbeném českobudějovickém klubu ZakázanÝovoce a K2 (shoda názvu s klubem čistě podobná), v sobotu si na své přijdou milovníci hitů od Depeche Mode.

Kapely ZakázanÝovoce a K2 jely společnou tour k výročí deseti let na scéně. Kapela K2 je z Tábora a s klubem nemá naprosto nic společného, pouze to, že zde v minulosti již koncertovala. Jelikož je celá složena ze sličných slečen, zejména pánské publikum bude mít na co koukat. 

Těchto koncertů v rámci 10 let tour bylo pouze deset a na České Budějovice se bohužel nedostalo. Členy kapel mrzelo, že se na Budějce nedostalo, a tak společně s hudebním klubem K2 uspořádali přídavný koncert v rámci jejich tour! Lístky můžete koupit v předprodeji na cbsystem.cz nebo na místě v den koncertu.

Na sobotu je pro vás přichystaná akce s názvem Depeche Mode party. Na této akci zahraje populární moderátor Marotha s kapelou Metal Mode. Večerem budou znít jak hity od kapely Depeche Mode v podání Metal Mode, tak i reprodukované originály. V K2 si neposlechnete pouze „depešáky“, ale zazní i hity podobné z této doby! Vstup je symbolických 50 korun.

 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Nejúspěšnější český muzikál Kleopatra míří do Budějc

středa, 9. prosince 2015, 16:20

Milovníci muzikálů, zbystřete! Na jihu Čech se začátkem února odehraje představení Kleopatra. Exkluzivní vystoupení proběhne v...

Od univerzity do centra. Pub Animals v rámci reggaerána zahráli před...

středa, 9. prosince 2015, 16:13

Už třetí reggaeráno přichystala pro budějcké obyvatele kapela Pub Animals. Skupina, která vznikla v roce 2006 v Českém Krumlově,...

Největší peklo v republice. Kaplicí proběhne v sobotu 400 krampusů

středa, 9. prosince 2015, 12:14

Již počtvrté se do malého příhraničního města sjedou tisícovky lidí nejen z České republiky. Tradiční akce Krampus Kaplice se...

KULTURNÍ TIPY: Kelti jedou. Tři sestry a kapela Krucipüsk na...

úterý, 8. prosince 2015, 13:13

Koledy začínají znít na všech frekvencích, ale hudební kluby a prostory nabízejí ostřejší tóny. Tento týden uslyšíte kapelu...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.