Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zloděj si došel na sběrný dvůr pro prázdnou pokladnu

 
úterý, 4. prosince 2018, 17:12

Budějčtí policisté vyšetřují vloupání, ke kterému došlo během prvního prosincového víkendu v Sucháči. Neznámý výtečník se tam vloupal do sběrného dvora.

Lupič se do zavřeného sběrného dvora podíval někdy v době od 1. prosince, 12. hodiny do 2. prosince, 13:45. „Pachatel překonal vstupní vrata a vnikl do areálu společnosti. Následně se za použití násilí dostal do prostor kanceláře, ze které odcizil příruční pokladnu,“ popisuje situaci na sběrném dvoře policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

V době lapkovy návštěvy však pokladna zela prázdnotou. „Zloděj tak způsobil škodu poškozením majetku a krádeží samotné pokladny, a to v celkové výši bezmála sedm tisíc korun,“ dodává mluvčí. Jestli si zloděj zkoušel do pokladny sehnat peníze dodatečně, policie neví.

Napsal Jiří Kadlec | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Řidič Rikshi narazil na Prachaticku do stromu. Nehodu nepřežil

úterý, 4. prosince 2018, 13:38

K tragické dopravní nehodě došlo dnes po poledni na Prachaticku. Řidič tříkolky Shanyang Riksha narazil do stromu a na místě...

Mezi Velenicemi a Halámkami bouralo BMW, řidička je podezřelá z...

pondělí, 3. prosince 2018, 13:16

V neděli 2. prosince zažila silnice mezi Velenicemi a Halámkami vážnou dopravní nehodu. Tu způsobila řidička BMW, která u Dvorů...

Kapsářů o adventu přibývá, policie nabádá ke zvýšené pozornosti

pondělí, 3. prosince 2018, 10:22

Adventní svátky bývají obdobím klidu a míru, nikoli ale pro kapsáře. V Budějcích se objevila organizovaná skupina lapků z...

Při tragické nehodě u Loučovic uhořel v autě člověk

sobota, 1. prosince 2018, 22:16

Jeden lidský život si vyžádala tragická dopravní nehoda u Loučovic na Českokrumlovsku. V havarovaném autě zůstala zaklíněna jedna...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na webu Mirošovic byl zveřejněný výsledek eurovoleb,už byl stažen

Na webu Mirošovic byl včera odpoledne krátce zveřejněný výsledek eurovoleb v této středočeské obci. Výsledky hlasování o Evropském parlamentu lze přitom v celé EU, tedy i v České republice zveřejňovat až v neděli před půlnocí, kdy už odhlasují voliči ve všech členských státech. Podle kraje šlo o chybu volební komise. Výsledky z webu po upozornění krajského úřadu zmizely, řekla vedoucí oddělení správních agend Středočeského kraje Eva Jůzová.

Reklamace v kadeřnictví? Lépe jí předcházet

Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co nejdříve.

Před půlnocí budou zveřejněny výsledky českých eurovoleb

Hodinu před půlnocí by dnes měly být zveřejněny výsledky letošních voleb českých europoslanců. I když hlasování v ČR skončilo už v sobotu, Český statistický úřad může výsledky zveřejnit až po 23:00. Důvodem je to, že ve většině států unie si budou voliči své europoslance vybírat až v tento den, jako poslední skončí hlasování v Itálii.