Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tři dopravní nehody sedmi aut uzavřely silnici mezi Chotýčany a Borkem u Českých Budějovic

 
čtvrtek, 9. srpna 2018, 16:45, aktualizováno 9. srpna 2018, 19:33

Tři dopravní nehody dnes, ve čtvrtek 9. srpna, odpoledne zcela uzavřely silnici číslo 603 mezi Chotýčany a Borkem. Do karambolů se zapojilo celkem sedm aut, dvě nákladní a pět osobních. Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému. Policie odklání dopravu po objízdných trasách a předpokládá, že silnice bude neprůjezdná zhruba do 20 hodin.

„Na silnici 603 se staly tři dopravní nehody, kterých se zúčastnilo celkem sedm vozidel. Pět osobních aut a dva nákladní. Jsou to především ťukance, které odnesly hlavně plechy aut. Při nehodách došlo naštěstí jen k lehkým zraněním," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. 

Policisté odklání dopravu ve směru od Českých Budějovic na Hosín, Hlubokou nad Vltavou a Týn nad Vltavou. Ve směru od Prahy  se najíždí u Chotýčan na právě opravovaný úsek dálnice D3, kde kvůli této situaci byl uvolněn jeden jízdní pruh. Ale z obou stran se tvoří kolony, řidiči musí počítat se zdržením.

ČTĚTE TAKÉ: Hlavní tah mezi Ševětínem a Borkem je na dva týdny zavřený. Jižní Čechy trápí i další uzavírky

Auta stojí či jen pomalu popojíždí v koloně na Borku. 

AKTUALIZOVÁNO (19:33): Mezi Borkem a Ševětínem už se to konečně rozjíždí. Úsek silnice 603 je znovu průjezdný.

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Jiří, Policie ČR
 


 

Kam dál?

Červencová bilance miminek: V Budějcích se narodily tři páry dvojčat

čtvrtek, 9. srpna 2018, 16:04

Celkem 215 dětí přišlo na svět v červenci letošního roku v Českých Budějovicích. Mezi nimy se objevily také tři páry dvojčat.

Obránce Roman Vráblík přijel do Budvar arény poprvé jako host a...

čtvrtek, 9. srpna 2018, 13:41

Za českobudějovický Motor odehrál v hokejových soutěžích dospělých téměř čtyři stovky utkání. Teď přijel do Budvar arény v dresu...

Sucho prověřuje i vodohospodáře. Ve dvou vsích na Jindřichohradecku...

čtvrtek, 9. srpna 2018, 12:35

Extrémní vedra posledních dnů jsou žhavou zkouškou i pro vodohospodáře. Zatímco na některých místech již týdny nepršelo a voda v...

Muž ležící na budějckém náměstí nadýchal přes čtyři promile alkoholu

čtvrtek, 9. srpna 2018, 11:30

Téměř čtyři promile alkoholu nadýchal devětatřicetiletý muž, který v úterý večer ležel na budějckém náměstí. Strážnici městské...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Lidé se pohoršují nad fotografií pořízenou u...

  • (NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější...

  • U Vodňan se srazila dodávka s autem. Čtyři...

  • Muž posprejoval nadchod. Tvrdil, že má...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak to bylo? Sovětské politbyro schválilo invazi do ČSSR usnesením z 17. srpna

Tři dny před invazí Varšavské smlouvy udělalo nejvyšší sovětské vedení definitivní tečku za reformním procesem pražských komunistů, když na schůzi politického byra komunistické strany schválilo usnesení o "pomoci a podpoře komunistické straně a lidu Československa ozbrojenými silami". Podle textu usnesení členové politbyra schválili intervenci jednomyslně.

„Už pošel?“ ptali se ruští vojáci nad postřeleným Čechem v srpnu 1968 v okupované Praze

Okupace Československa, jejíž 50. výročí si v těchto dnech připomínáme, představuje klíčovou českou zkušenost. Se společenskými následky normalizačního marasmu se potýkáme dodnes. V rámci Příběhů 20. století přinášíme vzpomínky dalších dvou přímých svědků tehdejších událostí. Třeba slavný herec Pavel Landovský v osudný večer seděl v hospodě s Karlem Gottem. Následující léta se ale jejich životy odvíjely úplně jiným směrem.

Dobrá zpráva. Dálnice D1 u Prahy bude na konci prázdnin průjezdná bez omezení

Tahle zpráva řidiče určitě potěší. Rekonstrukce dálnice D1 u Prahy jde do finále. Za dva týdny bude hotová oprava asfaltového krytu vozovky v obou směrech mezi 12. – 16. kilometrem nejvytíženější české dálnice. V září a říjnu budou také postupně dokončeny tři úseky modernizované D1, celkem tak bude v provozu bezmála 90 kilometrů nové dálnice.