Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mladík, který opakovaně ujížděl od benzinových pump bez zaplacení, se přihlásil policii

 
úterý, 17. července 2018, 15:17

Mladík, po kterém pátrali benešovští a táborští policisté kvůli opakovanému odjíždění z benzinových pump bez zaplacení, se sám přihlásil na policii. Informovala o tom dnes, v úterý 17. července, policejní mluvčí Veronika Čermáková.

Poprvé si mladý muž natankoval zadarmo 9. června v 0:59 hodin na benzinové čerpací stanici u Votic ve směru na Tábor, která je u silnice I/3, známé jako E55. Podruhé se obohatil 13. června v 0:21 na benzinové čerpací stanici u dálnice D3 – Mezno také ve směru na Tábor. Potřetí se stejného činu dopustil 30. června kolem jedenácté hodiny večerní u stejné benzinové čerpací stanici u dálnice D3. 

ČTĚTE TAKÉ: Opakovaně tankoval a neplatil. Pátrají po něm i policisté z Jihočeského kraje 

„Policisté začali po pachateli ihned pátrat a snažili se odhalit totožnost mladíka. I kvůli tomu poskytli médiím fotografii z kamerového záznamu, která měla k identifikaci pomoct,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Čermáková.

V průběhu šetření se ale mladík policii přihlásil sám a v současné době probíhají v případu úkony trestního řízení.

Napsal(a) Ell Plate, Nikola Franková | Foto Policie České republiky
 


 

Kam dál?

Za ničení městské výzdoby dostaly starší turistky z Maďarska pokutu

úterý, 17. července 2018, 11:21

Pokutu za přestupek proti majetku si vysloužily dvě starší turistky z Maďarska, které se v neděli 15. července rozhodly natrhat...

U Dlouhé Lhoty na Táborsku uvízl na stromě paraglidista. Museli ho...

úterý, 17. července 2018, 10:03

Jihočeští hasiči zachraňovali paraglidistu, který uvízl ve větvích stromů v lese u Dlouhé Lhoty na Táborsku. Pro muže šplhali do...

Vandal poškodil devatenáct bříz. Způsobil tak škodu za bezmála...

úterý, 17. července 2018, 08:03

U obce Radenín na Táborsku někdo poškodil 19 bříz a způsobil tak škodu za desítky tisíc korun. Vandal se na stromech vyřádil v...

Správa železniční dopravní cesty dá letos do oprav jihočeských...

úterý, 17. července 2018, 06:33

Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) dá letos na opravy jihočeských nádraží 16 milionů korun. Dalších 7,7 milionu zaplatí za...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

RECENZE: Pokud jste single, zajděte do kina na LOVEní. Určitě se zasmějete

Jaké to je být po sedmi letech vztahu zase single? To vám prozradí nová česká komedie LOVEní.

Nová vyhláška proti akcím typu technoparty. Pokuta hrozí i jejím návštěvníkům

Ministerstvo vnitra připravilo vzorovou vyhlášku, která má samosprávám pomoci regulovat akce typu technoparty. S vyhláškou se v Liberci seznámili zástupci měst a obcí z celého Libereckého kraje. Seminář byl reakcí na nedávné informace o přípravě další Czarotek Free Party v regionu.

Při tragické nehodě vrtulníku na Náchodsku zemřel člen Horské služby Jizerské hory Michal Beneš

Jednou z obětí pádu vrtulníku na Náchodsku je i dlouholetý člen Horské sužby Jizerské hory a instruktor Letecké záchranné služby Michal Beneš. Členové horské služby i liberecké záchranné služby na svého kolegu vzpomínají na sociálních sítích.