Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dopravní policisté z Českého Krumlova vyšetřují nehodu sanitky a hyundaie

 
čtvrtek, 10. května 2018, 11:40

Českokrumlovští dopravní policisté vyšetřují nehodu, při níž došlo ke střetu osobního auta a vozu zdravotnické záchranné služby. K nehodě u obce Raveň na Kaplicku vyjížděli ve středu 9. května všechny složky Integrovaného záchraného systému.

K nehodě došlo ve středu 9. května krátce před druhou hodinou odpoledne. Na křižovatce silnic I/03 s místní komunikací u obce Raveň na Kaplicku se střetlo vozidlo zdravotnické záchranné služby a osobní automobil Hyundai Accent.

„Na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému, které provedly zajištění místa dopravní nehody a zdravotníci ošetřili lehce zraněného řidiče z osobního vozidla,“ upřesnil policejní mluvčí Milan Bajcura. 

Okolnosti a průběh dopravní nehody vyšetřují českokrumlovští dopravní policisté.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ | Foto Policie České republiky
 


 

Kam dál?

Český Krumlov pořádá veřejnou sbírku na pomoc rodině, které požár...

čtvrtek, 10. května 2018, 09:01

Zřídit sbírkový účet na pomoc ženě, které minulý týden, ve středu 2. května, vzal rozsáhlý požár střechu nad hlavou, povolil v...

Policie zajistila obrazy ze strakonické výstavy Jiřího Karmazína....

čtvrtek, 10. května 2018, 07:56

Policie zajistila několik desítek obrazů z výstavy umístěné v Maltézském sále strakonického hradu. Kriminalisté prověřují, zda...

Šumaman prověří policejní jednotky. Do Přední Výtoně na...

středa, 9. května 2018, 13:15

Soutěže pro malé i velké, policejní ukázky a hlavně jednadvacátý ročník závodu Šumaman 2018, ve kterém se představí několik týmů...

Aktualizováno 9. května 2018, 9:24

Sedmnáctiletý Filip Konrád se nevrátil domů. Pátrá po něm policie

úterý, 8. května 2018, 11:01

Českobudějovičtí kriminalisté pátrájí po sedmnáctiletém Filipu Konrádovi, který se od středy 2. května nevrátil domů a nedal o...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Donald Trump teď platí státní recepce ze svého. Americká rozpočtová nouze se týká i ambasády v Česku

„Máme tu pizzy, 300 hamburgerů, hranolky, hodně, hodně hranolek! Všechno naše nejoblíbenější jídlo,” rozplýval se americký prezident před vítězi americké Národní studentské fotbalové ligy, které pozval na recepci do Bílého domu. Protože kuchaři museli kvůli rozpočtové nouzi na neplacenou dovolenou, “vaří” si teď Donald Trump sám.

Kvalita života v Brně je vyšší než v New Yorku, Praze nebo Londýně

Jak se žije v Brně? Lépe než v New Yorku nebo Londýně. Přesto si moravská metropole oproti předchozím letům v porovnání s jinými městy světa výrazně pohoršila. Žebříček měst s nejlepším prostředím životu vydává každoročně server Numbeo, který sbírá data od uživatelů a porovnává je u 226 měst světa. Brno letos skončilo na 89. místě, Praha na 97.

Fakulta umění a architektury hledá děkana. Na post se hlásí i Osamu Okamura

Už příští čtvrtek zvolí akademický senát fakulty umění a architektury liberecké Technické univerzity nového děkana. Vybírat se bude ze dvou jmen - Jana Stolína, který na fakultě působí dvacet let a Osamu Okamury, který přednáší například na pražské vysoké škole ARCHIP.