Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dopravní policisté z Českého Krumlova vyšetřují nehodu sanitky a hyundaie

 
čtvrtek, 10. května 2018, 11:40

Českokrumlovští dopravní policisté vyšetřují nehodu, při níž došlo ke střetu osobního auta a vozu zdravotnické záchranné služby. K nehodě u obce Raveň na Kaplicku vyjížděli ve středu 9. května všechny složky Integrovaného záchraného systému.

K nehodě došlo ve středu 9. května krátce před druhou hodinou odpoledne. Na křižovatce silnic I/03 s místní komunikací u obce Raveň na Kaplicku se střetlo vozidlo zdravotnické záchranné služby a osobní automobil Hyundai Accent.

„Na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému, které provedly zajištění místa dopravní nehody a zdravotníci ošetřili lehce zraněného řidiče z osobního vozidla,“ upřesnil policejní mluvčí Milan Bajcura. 

Okolnosti a průběh dopravní nehody vyšetřují českokrumlovští dopravní policisté.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ | Foto Policie České republiky

Kam dál?

Český Krumlov pořádá veřejnou sbírku na pomoc rodině, které požár...

čtvrtek, 10. května 2018, 09:01

Zřídit sbírkový účet na pomoc ženě, které minulý týden, ve středu 2. května, vzal rozsáhlý požár střechu nad hlavou, povolil v...

Policie zajistila obrazy ze strakonické výstavy Jiřího Karmazína....

čtvrtek, 10. května 2018, 07:56

Policie zajistila několik desítek obrazů z výstavy umístěné v Maltézském sále strakonického hradu. Kriminalisté prověřují, zda...

Šumaman prověří policejní jednotky. Do Přední Výtoně na...

středa, 9. května 2018, 13:15

Soutěže pro malé i velké, policejní ukázky a hlavně jednadvacátý ročník závodu Šumaman 2018, ve kterém se představí několik týmů...

Aktualizováno 9. května 2018, 9:24

Sedmnáctiletý Filip Konrád se nevrátil domů. Pátrá po něm policie

úterý, 8. května 2018, 11:01

Českobudějovičtí kriminalisté pátrájí po sedmnáctiletém Filipu Konrádovi, který se od středy 2. května nevrátil domů a nedal o...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • VIDEO: Jižní Čechy zasáhla bouře. Na...

  • Své ano si řekli na jednotce intenzivní péče...

  • Policisté vypátrali dvanáctiletého chlapce z...

  • V Novohradských horách a v okolí Třeboně...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Teknaři se po Czaroteku vydali na úklid. V lese už rostou i houby

Tři týdny po skončení teknoparty na loukách u Liberce se do okolních lesů vydali její účastníci na úklid. Les se totiž během pětidenní párty proměnil v jednu velkou toaletu a odpadkový koš. Teknaři nyní odpadky uklidili. Jeden z nich dokonce zveřejnil fotografii, podle které už na místě i rostou houby.

Češtináři: Podoba státní maturity by se měla zcela změnit

Povinná státní maturita z češtiny by se podle Společnosti učitelů českého jazyka a literatury měla nahradit zcela novým modelem zkoušky. Měla by se skládat z centrálně hodnoceného testu maturitního minima, který by sloužil jako vstupenka ke školní části maturity. Současná státní maturita podle ní zbytečně zatěžuje státní rozpočet i fungování škol a může mít negativní dopad na vztah mladé generace k literatuře i jazyku.

FOTO: Při nočním požáru domu v Praze se zranili dva lidé a zahynul pes

Zraněním dvou lidí a smrtí psa skončil noční požár bytu v pražských Hrdlořezech. Příčina požáru i rozsah škod je předmětem dalšího vyšetřování, uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.