Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dopravní policisté z Českého Krumlova vyšetřují nehodu sanitky a hyundaie

 
čtvrtek, 10. května 2018, 11:40

Českokrumlovští dopravní policisté vyšetřují nehodu, při níž došlo ke střetu osobního auta a vozu zdravotnické záchranné služby. K nehodě u obce Raveň na Kaplicku vyjížděli ve středu 9. května všechny složky Integrovaného záchraného systému.

K nehodě došlo ve středu 9. května krátce před druhou hodinou odpoledne. Na křižovatce silnic I/03 s místní komunikací u obce Raveň na Kaplicku se střetlo vozidlo zdravotnické záchranné služby a osobní automobil Hyundai Accent.

„Na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému, které provedly zajištění místa dopravní nehody a zdravotníci ošetřili lehce zraněného řidiče z osobního vozidla,“ upřesnil policejní mluvčí Milan Bajcura. 

Okolnosti a průběh dopravní nehody vyšetřují českokrumlovští dopravní policisté.

Napsal(a) Ell Plate s využitím TZ | Foto Policie České republiky
 


 

Kam dál?

Český Krumlov pořádá veřejnou sbírku na pomoc rodině, které požár...

čtvrtek, 10. května 2018, 09:01

Zřídit sbírkový účet na pomoc ženě, které minulý týden, ve středu 2. května, vzal rozsáhlý požár střechu nad hlavou, povolil v...

Policie zajistila obrazy ze strakonické výstavy Jiřího Karmazína....

čtvrtek, 10. května 2018, 07:56

Policie zajistila několik desítek obrazů z výstavy umístěné v Maltézském sále strakonického hradu. Kriminalisté prověřují, zda...

Šumaman prověří policejní jednotky. Do Přední Výtoně na...

středa, 9. května 2018, 13:15

Soutěže pro malé i velké, policejní ukázky a hlavně jednadvacátý ročník závodu Šumaman 2018, ve kterém se představí několik týmů...

Aktualizováno 9. května 2018, 9:24

Sedmnáctiletý Filip Konrád se nevrátil domů. Pátrá po něm policie

úterý, 8. května 2018, 11:01

Českobudějovičtí kriminalisté pátrájí po sedmnáctiletém Filipu Konrádovi, který se od středy 2. května nevrátil domů a nedal o...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Obyčejné ženy jsou nejkrásnější. Nahá dívka...

  • To je Beny, řekl muž kolemjdoucímu mladíkovi...

  • Do budějckého babyboxu někdo odložil...

  • Archeologové našli u Starých Hodějovic...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Sluchátka jsou součástí telefonu, rozhodl soud a nařídil prodejci vrátit peníze

Domoci se svého práva bývá někdy složité. Příkladem může být spor z nedávné doby. Zákaznice po třetí reklamaci nefunkčních sluchátek, které byly zakoupeny společně s novým telefonem, žádala o odstoupení od smlouvy. Prodejce však jejímu požadavku nevyhověl. Celý spor proto skončil až u soudu. Ten nakonec rozhodl ve prospěch zákaznice a nařídil prodejci vrátit přes 18 tisíc korun.

Poloviční Japonec u vás bojuje proti islámu? Takové „úlety“ mají i jinde, říká muslimská socioložka

„Brexit vyslal signál, že rasistické a xenofobní chování se bude tolerovat,“ shrnuje své vlastní zkušenosti muslimky žijící ve Velké Británii socioložka Amina Easat-Daasová z univerzity v Leedsu. Nová studie, na které se podílela, se snažila najít kořeny islamofobie v různých evropských státech. Řadu konkrétních závěrů nabízí i pro Česko.

Padlý voják a kynolog z Hrádku pracoval srdcem, říká podplukovník Andrej Vítek

Zesnulý voják Tomáš Procházka, který padl při útoku v Afghánistánu, byl výborným vojákem, kynologem, ale také parťákem pro své kolegy.

 
 
-->
-->