Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie pátrá po totožnosti muže, který by mohl pomoci objasnit jeden z nevyřešených případů

 
středa, 7. února 2018, 15:49

Jeden z případů by mohl pomoci objasnit muž, po jehož totožnosti policisté nyní pátrají. Při hledání muže, kterého mají muži zákona na fotografii, žádá policie o pomoc a spolupráci širokou veřejnost. Policisté vyzývají i samotného muže, aby se jim sám přihlásil.

Pokud podá muž, který je na fotografii vpravo, na policii vysvětlení, zásadně přispěje k objasnění jednoho z nevyřešených případů.

Z dosavadního vyšetřování vyplývá, že se muž, po jehož totožnosti policie pátrá, pohyboval ve dnech 5. a 8. ledna v obchodním domě Kaufland ve Volgogradské ulici v Táboře, tedy v sousedství táborského sídliště Nad Lužnicí.  

„Vyzýváme na fotografii zachyceného muže, aby se přihlásil táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře, případně na telefonní lince 974 238 700,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Policisté zároveň žádají každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, případně měl další informace, které by vedly k vypátrání jeho totožnosti. „Pokud někdo muže na fotografii zná nebo o něm něco ví, dejte vědět táborským policistům na výše uvedených kontaktech či cestou policejní linky číslo 158,“ žádá o spolupráci veřejnost mluvčí.

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Dominik Svoboda
 


 

Kam dál?

Slovenský soud vydal únosce do České republiky

pondělí, 5. února 2018, 19:10

Obvinění z trestného činu únosu jsou rodiče, kteří odvedli své děti z Dětského výchovného centra ve Strakonicích. Dvojice se po...

Oběť tvrdí, že při útoku v Horusicích nešlo o peníze

pondělí, 5. února 2018, 13:33

Jeden z přepadených z rodinné firmy v Horusicích na Táborsku dnes, v pondělí 5. února, u soudu řekl, že útočníci nechtěli...

Budějčtí strážníci vypátrali už deset celostátně hledaných osob....

pondělí, 5. února 2018, 10:59

Českobudějovičtí strážnici vypátrali již deset celostátně hledaných osob. Tentokrát se jednalo o dvě dívky, které byly v ...

Zloděj se na Lišovsku vloupal do chaty. Způsobil škodu za 62 tisíc...

neděle, 4. února 2018, 16:15

Jihočeští policisté pátrají po zloději, který se na přelomu ledna a února vloupal do jedné z rekreačních chat u obce Jivno na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.