Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie pátrá po totožnosti muže, který by mohl pomoci objasnit jeden z nevyřešených případů

 
středa, 7. února 2018, 15:49

Jeden z případů by mohl pomoci objasnit muž, po jehož totožnosti policisté nyní pátrají. Při hledání muže, kterého mají muži zákona na fotografii, žádá policie o pomoc a spolupráci širokou veřejnost. Policisté vyzývají i samotného muže, aby se jim sám přihlásil.

Pokud podá muž, který je na fotografii vpravo, na policii vysvětlení, zásadně přispěje k objasnění jednoho z nevyřešených případů.

Z dosavadního vyšetřování vyplývá, že se muž, po jehož totožnosti policie pátrá, pohyboval ve dnech 5. a 8. ledna v obchodním domě Kaufland ve Volgogradské ulici v Táboře, tedy v sousedství táborského sídliště Nad Lužnicí.  

„Vyzýváme na fotografii zachyceného muže, aby se přihlásil táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře, případně na telefonní lince 974 238 700,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Policisté zároveň žádají každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, případně měl další informace, které by vedly k vypátrání jeho totožnosti. „Pokud někdo muže na fotografii zná nebo o něm něco ví, dejte vědět táborským policistům na výše uvedených kontaktech či cestou policejní linky číslo 158,“ žádá o spolupráci veřejnost mluvčí.

Napsal Yvetta Chmelová | Foto Dominik Svoboda
 


 

Kam dál?

Slovenský soud vydal únosce do České republiky

pondělí, 5. února 2018, 19:10

Obvinění z trestného činu únosu jsou rodiče, kteří odvedli své děti z Dětského výchovného centra ve Strakonicích. Dvojice se po...

Oběť tvrdí, že při útoku v Horusicích nešlo o peníze

pondělí, 5. února 2018, 13:33

Jeden z přepadených z rodinné firmy v Horusicích na Táborsku dnes, v pondělí 5. února, u soudu řekl, že útočníci nechtěli...

Budějčtí strážníci vypátrali už deset celostátně hledaných osob....

pondělí, 5. února 2018, 10:59

Českobudějovičtí strážnici vypátrali již deset celostátně hledaných osob. Tentokrát se jednalo o dvě dívky, které byly v ...

Zloděj se na Lišovsku vloupal do chaty. Způsobil škodu za 62 tisíc...

neděle, 4. února 2018, 16:15

Jihočeští policisté pátrají po zloději, který se na přelomu ledna a února vloupal do jedné z rekreačních chat u obce Jivno na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na 120 tun ryb, aby zamezili další nákaze. Rybníky teď vypustí, vysypou vápnem a nechají šest týdnů ladem, řekl za Český rybářský svaz Pavel Vrána. Koi herpes viróza postihuje koi kapry, tedy ozdobné barevné druhy, i kapry obecné.

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

Pokud si sociální demokraté nepřejí být ve vládě, měli by to jasně říct. Televizi Prima to v pátek řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Chválí si sice spolupráci s vicepremiérem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem, sociální demokraté jsou ale podle něj nejednotní a neustále hledají argumenty, proč ve vládě nebýt. ANO a ČSSD mají na mnoho věcí rozdílné názory a pokud to tak bude pořád, není to dobrá situace pro budoucnost koaliční vlády, míní Babiš. Hamáček na twitteru reagoval, že ČSSD si ve vládě přeje být, ale za předpokladu, že bude dodržována ústava a rozpočet umožní fungování jejích ministerstev.

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

Klíšťovou encefalitidou se letos v Česku nakazilo do konce července 297 lidí. Více než třicet případů bylo zaznamenáno ve Středočeském, Pardubickém, Moravskoslezském, Jihomoravském a Jihočeském kraji. Vyplývá to z údajů Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Nemocných zřejmě kvůli delší inkubační době ještě přibude. Loni bylo případů za celý rok přes 700.