Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž se úzkým otvorem nasoukal do kontejneru na elektroodpad v budějcké Lidické třídě

 
pondělí, 18. prosince 2017, 10:15

Kuriózní situace musí občas řešit i českobudějovičtí strážníci. O stříbrné adventní neděli ráno je zaměstnal muž, který vlezl do kontejneru na elektroodpad v Lidické třídě. Naštěstí při svém akrobatickém kousku, když se soukal úzkým otvorem dovnitř i ven, neutrpěl žádnou újmu na zdraví.

Případ muže uzavřeného v kontejneru na elektroodpad řešili o stříbrné adventní neděli v půl deváté ráno strážníci v Lidické třídě v Českých Budějovicích. Městští policisté po příjezdu na místo zjistili, že v kontejneru je jim známý šestadvacetiletý muž bez domova.

„Poté, co se muž vysoukal ven úzkým otvorem, svěřil se strážníkům, že se chtěl pouze schovat před nepřízní počasí. Možnost pobytu v azylovém domě však muž odmítl," uvedla mluvčí českobudějovické městské policie Věra Školková.

„Muž se naštěstí při pobytu v uzavřené nádobě a akrobatické vylézání z ní nezranil, nic si z kontejneru neodnesl a tak ho poté strážníci propustili," podotkla Věra školková a zároveň připomněla podobný případ z minulosti, kdy se muž ale  v úzkém vstupním otvoru kontejneru zaklínil. „Muže museli nakonec z kontejneru vystříhat hasiči. Jeho neuváženým kouskem tak vznikla značná škoda na majetku," dodala.

 


 

Kam dál?

Mladíci si v noci na českobudějovickém sídlišti Máj uspořádali...

neděle, 17. prosince 2017, 10:01

To nejméně vhodné místo si pro svůj večírek zvolila parta mladíků. Mladí muži se usídlili u výměníkové stanice na sídlišti Máj v...

Matka se bojí o svou dceru. Pomozte dívku najít

sobota, 16. prosince 2017, 15:09

Matka se strachuje o svou šestnáctiletou dceru, která z domova se Veselíčku na Písecku odešla neznámo kam ve středu 13. prosince...

Dopravní nehoda u Vodňan, kde se osobní auto srazilo s kamionem, má...

sobota, 16. prosince 2017, 14:14

Sedmadvacetiletý řidič, který se se svým osobním autem ve čtvrtek 14. prosince odpoledne na silničním obchvatu Vodňan čelně...

VIDEO: Po nárazu do stromu zemřel u Milevska dvacetiletý řidič

sobota, 16. prosince 2017, 08:01

Při tragické dopravní nehodě u Milevska na Písecku zemřel dnes, v sobotu 16. prosince, ráno dvacetiletý mladík. Jeho...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Česko čekají velká vedra, ve středu bude až 35 stupňů

Většinu území ČR čekají v následujících dnech tropické teploty, které postupně porostou. Dnes odpoledne místy překročí 31 stupňů Celsia, od středy může být až 35 stupňů. Výstraha meteorologů platí od dnešních 13:00.

Dva koncerty kapely Rammstein neměly podle Prahy 10 povolení

Sinobo Stadium v pražských Vršovicích neměl podle prvního místostarosty Prahy 10 Filipa Humplíka (ODS) potřebné povolení pro dva koncerty německé skupiny Rammstein, které se uskutečnily minulý týden. Uvedla to Česká televize, podle které kvůli tomu chce radnice s provozovatelem stadionu zahájit správní řízení. Stadion podle městské části nemůže koncerty pořádat vůbec. Vlastníci tvrdí, že pravidla neporušili.

Realisté končí, rozhodla o tom členská základna

Většina členů politického uskupení Realisté rozhodla o ukončení činnosti strany. Novináře o tom informoval Jiří Hynek, který byl kandidátem Realistů v loňských prezidentských volbách. Strana končí po třech letech od založení. Členská základna hlasovala od minulého pondělí do tohoto pondělí.