Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž se úzkým otvorem nasoukal do kontejneru na elektroodpad v budějcké Lidické třídě

 
pondělí, 18. prosince 2017, 10:15

Kuriózní situace musí občas řešit i českobudějovičtí strážníci. O stříbrné adventní neděli ráno je zaměstnal muž, který vlezl do kontejneru na elektroodpad v Lidické třídě. Naštěstí při svém akrobatickém kousku, když se soukal úzkým otvorem dovnitř i ven, neutrpěl žádnou újmu na zdraví.

Případ muže uzavřeného v kontejneru na elektroodpad řešili o stříbrné adventní neděli v půl deváté ráno strážníci v Lidické třídě v Českých Budějovicích. Městští policisté po příjezdu na místo zjistili, že v kontejneru je jim známý šestadvacetiletý muž bez domova.

„Poté, co se muž vysoukal ven úzkým otvorem, svěřil se strážníkům, že se chtěl pouze schovat před nepřízní počasí. Možnost pobytu v azylovém domě však muž odmítl," uvedla mluvčí českobudějovické městské policie Věra Školková.

„Muž se naštěstí při pobytu v uzavřené nádobě a akrobatické vylézání z ní nezranil, nic si z kontejneru neodnesl a tak ho poté strážníci propustili," podotkla Věra školková a zároveň připomněla podobný případ z minulosti, kdy se muž ale  v úzkém vstupním otvoru kontejneru zaklínil. „Muže museli nakonec z kontejneru vystříhat hasiči. Jeho neuváženým kouskem tak vznikla značná škoda na majetku," dodala.

 


 

Kam dál?

Mladíci si v noci na českobudějovickém sídlišti Máj uspořádali...

neděle, 17. prosince 2017, 10:01

To nejméně vhodné místo si pro svůj večírek zvolila parta mladíků. Mladí muži se usídlili u výměníkové stanice na sídlišti Máj v...

Matka se bojí o svou dceru. Pomozte dívku najít

sobota, 16. prosince 2017, 15:09

Matka se strachuje o svou šestnáctiletou dceru, která z domova se Veselíčku na Písecku odešla neznámo kam ve středu 13. prosince...

Dopravní nehoda u Vodňan, kde se osobní auto srazilo s kamionem, má...

sobota, 16. prosince 2017, 14:14

Sedmadvacetiletý řidič, který se se svým osobním autem ve čtvrtek 14. prosince odpoledne na silničním obchvatu Vodňan čelně...

VIDEO: Po nárazu do stromu zemřel u Milevska dvacetiletý řidič

sobota, 16. prosince 2017, 08:01

Při tragické dopravní nehodě u Milevska na Písecku zemřel dnes, v sobotu 16. prosince, ráno dvacetiletý mladík. Jeho...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Na hostivařské trati nastal další milník. Začala rekonstrukce železniční stanice Praha-Vršovice

Jeden z největších železničních projektů v zemi, čtyřmiliardová optimalizace traťového úseku z Prahy-Hostivaře na Hlavní nádraží, pokročil k dalšímu milníku – rekonstrukci stanice Praha-Vršovice.

Kterým eshopům s potravinami se raději vyhnout? Upozorňuje na to web potravinářské inspekce

Jak nakoupit potraviny a doplňky stravy snadno přes internet a přitom se nenapálit? To se snaží zajistit potravinářská inspekce, která zřídila novou sekci webu Potraviny na pranýři s názvem Rizikové weby.

Stát chce podle Babiše koupit ArcelorMittal za korunu

Stát chce koupit ostravský hutní podnik ArcelorMittal za korunu. Premiér Andrej Babiš (ANO) to uvedl v dnešním vydání Hospodářských novin (HN). Babiš řekl, že se zástupci ArcelorMittalu o koupi jedná. Britská firma Liberty House, která plánuje hutě koupit, není podle premiéra transparentní. Skupina ArcelorMittal musí ostravský podnik a další evropské hutě prodat, aby mohla koupit největší evropskou ocelárnu Ilva v Itálii. Evropská komise (EK) již dříve sdělila, že Liberty House je vhodným zájemcem o ostravské hutě a může je převzít.