Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Namol opilý Slovák si ustlal na toaletách na Sokolském ostrově. Nadýchal 4,22 promile

 
úterý, 14. listopadu 2017, 08:32

Neuvěřitelných a alarmujících 4,22 promile alkoholu nadýchal devětatřicetiletý Slovák, který se usídlil na veřejných toaletách na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích. Skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Díky všímavosti lidí se českobudějovická městská policie dozvěděla v sobotu 11. listopadu v půl osmé večer o muži spícím na veřejných toaletách na Sokolském ostrově.

Hlídka strážníků okamžitě vyrazila na místo a našla muže na záchodcích ležícího uprostřed nepořádku. Ovšem muž byl tak opílý, že nebyl schopen komunikovat. Strážníci ho proto převezli na protialkoholní záchytnou stanici. 

„Devětatřicetiletý muž se Slovenska, který se zřejmě na veřejné toalety schoval před chladem, se ještě před umístěním na lůžkové oddělení zvládl podrobit orientační dechové zkoušce na alkohol. Zdravotníci mu naměřili alarmujících 4,22 promile," upřesnila informace mluvčí českobudějovické městské policie Věra Školková.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Vánoční strom pro Budějce se jmenuje Gigaska...

  • VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do...

  • České Budějovice plánují další opravu...

  • Zraněný muž schytal v baru ještě pár ran...

Reklama
 
 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Nezmary v českobudějovickém Metropolu navštíví Funny Fellows

úterý, 14. listopadu 2017, 07:28

Humor, dobrá nálada, milá zábava a příjemná hudební nostalgie. To všechno, a určitě i něco navíc, nabídne veselá...

Trautenberk to rozjede v budějcké Vltavě

pondělí, 13. listopadu 2017, 15:49

V rámci svojí podzimní tour míří jemnostpánova tanz metalová čeládka Trautenberk do svých oblíbených Českých Budějovic....

VIDEO: Spor o Krajinskou ulici: Doprava do centra nepatří, zlobí se vlastníci historických domů. Je to ve světě běžná praxe, namítá radní

pondělí, 13. listopadu 2017, 14:01

Někteří vlastníci historických domů v centru Českých Budějovic odmítají zavedení linky městské hromadné dopravy do...